Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie największą frajdą tej edycji było dla mnie podglądanie jak inni radzili sobie z zadaniami, które dodałam do propozycji zimowej edycji Mirkowyzwania :) Pamiętajcie, że już wkrótce @FHA96 oraz @brand_new_brain będą was zachęcać do zgłaszania waszych propozycji do edycji wiosennej. Weźcie pod uwagę, co wam sprawiło największe wyzwanie i już teraz zapiszcie sobie te pomysły (σ ͜ʖσ) Ja zaś korzystając z okazji chcę serdecznie podziękować wszystkim, którzy zrobili kule dla ptaków, rozwiązali jolki, diagram 30x30 w Picross Galaxy, przez 7 dni z rzędu inaczej upinali włosy i pokazali światu swój zestaw EDC <3 <3 <3 Mam nadzieję, że będziecie miło wspominać te zadania i że przy następnej edycji rzucicie swoje propozycje :)
  • 5
@mokry_sen_polonisty: torba to był mój wybór z pierwszego rzutu zadań. Niestety moja maszyna do szycia wymaga naprawy, szyjąc ręcznie tylko pokaleczyłam ręce (wybrałam gruby materiał). Skorzystałam z opcji zmiany zestawu, ale wpadłam z deszczu pod rynnę i bujam się z katarem ;) Ale bardzo szanuję, że udało ci się wykonać torbę! Jak w końcu uszyję swoją to ci wyślę foto :)
@towarowa_petla to teraz już wiemy, kto podsunął tak pomysłowe zadania. Nie żałujesz, że nie trafiłaś na jedną ze swoich propozycji? Patrząc historycznie, to takie takie przypadki często się zdarzały. Formularz jest ciągle dostępny, zapraszamy do wysyłania przemyślanych propozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. www.mirkowyzwanie.pl