Wpis z mikrobloga

@ditoski trochę oglądam trochę nie ale ta akcje widziałem, prawda jest taka że co by sędzia nie gwizdnął przy tej akcji to by był ból dupy że źle. Gwiżdże bardzo średnio ale to nie znaczy że trzeba szukać problemu na siłę.
  • Odpowiedz
@Senior_Madridistas faul na Dybali. Kiedyś oglądałem podobną sytuację w LaLiga. Obrońca chciał wybić piłkę, ale napastnik wsadził nogę między piłkę, a noge obrońcy. Obronca #!$%@? w nogę napastnika. Jaka decyzja? Ewidentny rzut karny. Dybala był zwinniejszy, sprytniejszy. Gdyby Ibra go nie #!$%@?, ten by zagarnął mu piłkę.

Później sędziego drugi błąd. Dybala faulował, powinien obejrzeć kartkę, a tak to Theo obejrzał później. Kolejny błąd: czerwo dla Kessiego ewidentne.

Reszta to drobne pomyłki.
  • Odpowiedz
@krolwsi masz rację, ale chyba pytanie jest czy Dybała dotknął piłkę wstawiając nogę czy nie. Jezeli tak to on wygrał pozycje i był w posiadaniu piłki, a jak nie to piłkę miał Ibra. Sędzia jednak nie jestem i przepisów nie znam więc jak najbardziej przyjmuje wasze argumenty :)
  • Odpowiedz
@Senior_Madridistas Ja podałem moje zdanie(może się mylę) i jak ją to widziałem. Z resztą jedna powtórka to za mało trochę w takiej sytuacji, a sędzia podejmuje decyzję w ułamku sekundy. Pozdro
  • Odpowiedz