Wpis z mikrobloga

Ten zapewne myślał że można ich olać bo i tak przecież nie wyjdą


@ediz4: oczywiście wziąłeś pod uwagę fakt że UK miała już lukratywne rabaty w Unii i nie było za bardzo z czym negocjować?

Polacy to jednak niereformowalni idioci - minie kilka lat i wychwalają skompromitowanych polityków.


Powiedział wyznawca PiSu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fobiczek: audyt PiS nic mu nie zarzucił, komisja PiS w sprawie Amber Gold nic mu nie zarzuciła. Nie mam podstaw by uważać go za złodzieja. PiS też wczoraj ukradł moje wpłaty z OFE więc nie mam podstaw by sądzić, że tamto przesunięcie aktywów OFE było gorsze lub lepsze od tego co zrobiło PiS wczoraj kradnąc dodatkowo z tego 15%
  • Odpowiedz
@desygnat ten gość chciał za grosze sprzedac polski lot, który teraz przynosi kolosalne zyski, doprowadził do zawarcia umowy o najdroższy gaz w Europie, luka vatowska byka najwyższa w historii a byli pracownicy KAS zeznawali że dostawali wręcz polecenie niekontrolowania cystern z paliwem, gdy zaczęło się robić gorąco to #!$%@? do swoich mocodawcow w Brukseli. Polityka zagraniczna to też niezły kabaret (nie żeby teraz była lepsza) - na spotkaniach z Putinem i
  • Odpowiedz
oczywiście wziąłeś pod uwagę fakt że UK miała już lukratywne rabaty w Unii i nie było za bardzo z czym negocjować?


@Royal_Email: Bo Ty widziałeś dokumenty i wiesz.

Powiedział wyznawca PiSu xD....

Powiedział wyznawca PO zarzucający komuś że głosuje na PiS bo się z nim nie zgadza. Idealny niereformowalny przypadek.
  • Odpowiedz
Powiedział wyznawca PO


@ediz4: w przeciwieństwie do ciebie ja nie spamuje całego wykopu obroną swojej ulubionej partii (która w moim przypadku nie jest PO).

@ediz4: > Bo Ty widziałeś dokumenty i wiesz

To, że Wielka Brytania ma rabaty sięgające nawet 66% to żadna tajemnica. Może Unia miała jeszcze UK płacić za to że łaskawie zostaną?
  • Odpowiedz
w przeciwieństwie do ciebie ja nie spamuje całego wykopu obroną swojej ulubionej partii (która w moim przypadku nie jest PO).


@Royal_Email: a co w tej chwili niby robisz? Walisz konia do skompromitowanego polityka PO

To, że Wielka Brytania ma rabaty sięgające nawet 66% to żadna tajemnica. Może Unia miała jeszcze UK płacić za to że łaskawie
  • Odpowiedz
Mamy brexit


@ediz4: weź już skończ z tym. Myślisz że przeciętny Anglik studiował politykę UE przed pójściem na referendum? Brexit nastąpiłby prędzej czy później bo UK nigdy nie chciało tak silnej integracji. Żeby to zatrzymać brexit UE musialaby wrócić do postanowień z 1974 roku czyli stać się tylko unią handlowo celną, a nawet to by mogło być za mało, gdyż UK chciało zatrzymać emigrację z biedniejszych krajów członkowskich, co naruszało
  • Odpowiedz
weź już skończ z tym. Myślisz że przeciętny Anglik studiował politykę UE przed pójściem na referendum? Brexit nastąpiłby prędzej czy później bo UK nigdy nie chciało tak silnej integracji.


@Royal_Email: A kto kazał UE forsować głębszą integracje? Twierdzisz że UE chciała się zmieniać wbrew drugiemu największemu państwu wspólnoty?

Żeby to zatrzymać brexit UE musialaby wrócić do postanowień z 1974 roku czyli stać się tylko unią handlowo celną, a nawet to
  • Odpowiedz
@musztym: Zapomniałeś jak chciał ocenzurować internet? @a__s chyba też zapomniała ale co tam Tusk wasz król. Faktem też jest,że ha tfuu w tvp. Ta telewizja już dawno powinna zostać zlikwidowana ale każda Partia rządząca wykorzystuje to DZIEŁO starszych panów z okrągłego stołu do Propagandy i każda która rządziła przeznaczała na tą telewizje duże pieniadze.
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu sprowadzasz brexit tylko do Polaków w UK - wszak nich ich na siłę nie wyrzuca stamtąd. I nie - dużo nie było potrzebne patrząc na wynik referendum.


@ediz4: nic nie sprowadzam, nie manipuluj. A co do wyników, jakbyś nie wiedział to opinie remainersow przestano brać pod uwagę w dniu ogłoszenia wyników referendum.

Twierdzisz że UE chciała się zmieniać wbrew drugiemu największemu państwu wspólnoty?


A co ma wielkość
  • Odpowiedz