Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki - Pozwalam sobie jeszcze raz (i ostatni by nie zaśmiecać tagu) wrzucić "ogłoszenie".

SZUKAM PRACY - od zaraz ! Na terenie miasta bądź najbliższej okolicy.

Jest Was tu tyle, macie swoje prace, biznesy, rodziców, znajomych może ktoś będzie w stanie mi pomóc :)

Szukam pracy najlepiej na pełny etat, 3/4, bądź nawet 1/2.

Muszę odmienić coś w życiu. Obecnie pracowałem 6 lat w zawodzie. Nie czuję wypalenia, ale chcę spróbować czegoś innego, poznać nowe środowisko, ludzi i ogólnie zmienić styl i atmosferę pracy.

Mam wykształcenie wyższe pedagogiczne (ped. resocjalizacyjna). Jak już wspomniałem pracuję w zawodzie. Mam doświadczenie z pracą z ludźmi (pracowałem z rodzinami osób uzależnionych, samymi uzależnionymi i innymi zainteresowanymi), wykazuję się wysoką kulturą osobistą, łatwo nawiązuje kontakty, jestem sumienny i uczciwy. Potrafię prowadzić wykłady/pogadanki/warsztaty dla małych i dużych grup. Mam jakieś doświadczenie w prowadzeniu ogólnie rozumianej "papierologii" placówki. Pisałem parę konkursów na dofinansowanie, sprawozdania z nich i wszelkie inne sprawy związane z pracą instytucji.

Co najważniejsze szybko się uczę i adaptuję. Mogę zacząć pracować w zupełnie innym zawodzie - nie szukam czegoś konkretnego- mogę zacząć "od zera". Ogarniam pracę na komputerze (mam certyfikat ECDL - office itd. - szybko się uczę nowych programów ), j. angielski na dobrym poziomie, zrozumieć, dogadać się nie ma problemu, mam prawo jazdy kat. B.

Na pewno nie szukam prac fizycznych ( chociaż tutaj też zależy od rodzaju wykonywanej pracy), budowlanych, mechanicznych, kurierskich oraz w sklepie (za ladą/kasą).

Interesowała by mnie praca z ludźmi, biurowa, szkoleniowa, związana z komputerem, ale jestem otwarty na inne prace. Szczególnie rozwojowe z możliwością awansu :)

Wybaczcie, że zaśmiecam tag taką prywatą i za trochę chaotczno-spontatniczny opis, ale Wykop nie raz pokazał swoją siłę. Za jakiś czas jakby się nie udało mi coś znaleźć pozwolę sobie zamieścić to "ogłoszenie" jeszcze raz.

DZIĘKUJE, że to przeczytałeś/aś do końca. Mam otwartą skrzynkę na wiadomości.

#nowysacz