Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślicie, że introwertyk poradzi sobie jako kierownik projektu na budowie? Niby nie mam problemu pracy z ludźmi jeśli już się zapoznam ze wszystkimi, ale na samą myśl, że projekt startuje i muszę zapoznać kilkanaście nowych osób to aż mi się niedobrze robi. Jako podwykonawca będę musiał kontaktować się z kierownikami wykonawcy i podwykonawców, często ludzie którzy są typowymi liderami, ja generalnie lubię podejmować decyzję na spokojnie jednak tacy ludzie potrafią naskakiwać. Do tego mam #!$%@? na aktualnej budowie, kończę jedną budowę jako inżynier i przeskakuje na drugą w międzyczasie jako kierownik. W sumie awansowałem po 1,5 roku, od skończenia studiów więc myślę, że to całkiem dobry wynik. Zarobki 6k brutto, wyjdzie mi jakieś niecałe 5k na rękę i mieszkanie za darmo, bo delegacja. Uważacie że dobra stawka?

#elektryka #inzynieria #automatyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kierownik projektu dobra fucha, odpowiedzialność tylko majątkowa, dupę nadstawia kierownik budowy
Zastanów się dwa razy nad formą umowy przy tej stawce.
B2b odpowiadasz majatkiem. Umowa o pracę 3xwynagrodzenie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja kończę właśnie #budowinictwo i kurde dorwalbym kiedyś kierownika projektu
Możesz przybliżyć lekko jak tak szybko wrzucili Cię tak wysoko? Ta nowa budowa to nie jakiś grząski grunt?
  • Odpowiedz
Myślicie, że introwertyk poradzi sobie jako kierownik projektu na budowie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Poradzi sobie, ale na dłuższą metę będzie to dla niego duży dyskomfort.

na samą myśl, że projekt startuje i muszę zapoznać kilkanaście nowych osób to aż mi się niedobrze robi

Z tego samego powodu dałam sobie spokój ze stanowiskiem liderskim. Codzienny kontakt z technikami, menegerami, magazynierami, oraz podwładnymi i ich tysiącem problemów, mnie jako intro wykończyłby psychicznie.
Czasem, jak
  • Odpowiedz