Wpis z mikrobloga

@cezior: zeby jeszcze w drzwi sie #!$%@? to bez wiekszego uszczerbku by sie wymienilo i sladu by nie bylo

a teraz kazdy ci bedzie jeczal ze szpachlowany pewnie po dachowaniu, bo jakis smiec ci przyfasolil na parkingu i sie ewakuowal, wiec jestes podwojnie w dupie
  • Odpowiedz
bo parkuje na prywatnym


@SarahC: no ja na przykład jeżdżę autem na codzień i załatwiam różne sprawy, także ciężko sobie wybierać w mieście gdzie znajdę miejsce :P. Rejestrator spoko, ale prawda taka że nawet mając kamerę na przód i na tył jak ktoś zahaczy auto z boku przy manewrze to niewiele da. W sensie możesz np w tylnej zobaczyć, że odjeżdża niebieski Passat B5, ale numerów też nie odczytasz zazwyczaj jak
  • Odpowiedz
@SarahC: w Krakowie nie ma takiego wyboru w centrum ( ͡° ʖ̯ ͡°) chyba że ktoś lubi tracić czas i dochodzić lekko po paręset metrów w każdą stronę, ale też liczę się z tym i po mieście jeżdżę typowym beaterem ;) mówię tylko że kamerka to nie jest wcale takie super rozwiązanie że zawsze wszystko widać, trzeba by mieć kamerki na wszystkie strony. Co do kamer przed
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: no u nas zamontowali, bo jak nie mieli to zasztyletowali chłopaka przed wejściem do baru i ogólnie trochę imb było i teraz miasto po prostu ma te kamerki w wielu miejscach (#!$%@? wie czy one wszystkie działają) ale faktycznie są poza budynkiem
a przed sklepami zawsze były nwm tesco/biedra/2galerie od początku miało/miały parking na kamerze
  • Odpowiedz
Powiem wam ze mega jest mi przykro z tego powodu, najbardziej boli mnie to ze auto nigdy nie miało stłuczki a tu o...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cezior: a no tak, na starym mieście tam gdzie kluby i dużo się dzieje to są kamery, no ale tam się już nie wjeżdża raczej. Pod marketami itp to racja, raczej są chociaż głównie przy wejściu w takiej typowej osiedlowej biedrze bez swojego parkingu. Ale tak ja zazwyczaj jeżdżę, po mniejszych działalnościach etc no to rzadko są. Na osiedlach z kolei większość to straszaki z tego co widziałem, aczkolwiek ostatnio kumplowi
  • Odpowiedz
@SarahC: Tak jak napisali przedmówcy - kamerka nie dosyć że nie nagra obcierki bocznej to na dodatek jeśli jest zbyt dużo warta to ktoś może Cię jej pozbawić w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Monitoring miejski to też żadne rozwiązanie. Kamery w sklepach, galeriach też są jakości słabych kamerek internetowych często. Kiedyś trafiłem na kobietę leżącą na pasach przy Pl. Grunwaldzkim, którą ktoś potrącił. Świadek poprawnie spisał
  • Odpowiedz