Wpis z mikrobloga

@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: tylko w bardzo chłodne dni czasem nie uruchamialo sie wspomaganie. restart i dziala. tej zimy ani razu mi to nie wystąpiło
Poza tym standardowy problem czyli czasem brak reakcji na pilot przy otwieraniu. pociągniecie przycisku na klapie pomaga ¯\_(ツ)_/¯

Główny problem jaki mam to co pare miesiecy cos mi wyskakuje wybitego w zawieszeniu i tak sobie wymieniam powoli
  • Odpowiedz
@Nikczemnik: Nie ma czegoś takiego w tuningu jak "gra warta świeczki" :):)
Kiedyś pod górkę było mocno z R18, ale teraz jest coraz więcej przetartych szlaków.
Mapowałem ufo z turbo, chyba pierwsze w PL i jedno z niewielu w EU wtedy, fajnie się to odpychało mocy 100 koni więcej, ok 300 NM.
Słupek jest dość wytrzymały i tani, motor ma natrysk na denko tłoka, molibden na tłokach, jest wręcz przygotowany pod
  • Odpowiedz
@grafixautozine: Ja mam wolnossaka r18z4 178hp i 190niuta. Ktoś zrobił fajny wydech, i dolot. Ja po kupieniu dołożyłem właśnie ten wałek. No i serio raczej totalnie nie opłaca się dłubać tego jako wolnossaka, bo już więcej się raczej nie ugra, a to już nie jest wydmuszka jak stare civici gdzie takie parametry pozwalały tym dosłownie latać. Ten kolektor zespolony to mega wąskie gardło, za to jakby właśnie do turbo przygotowany (
  • Odpowiedz