Wpis z mikrobloga

@Jeder: wspomnę jeszcze, że matka ma redmi 5 plus z sd625, no i co? no i to, że telefon w #!$%@? stabilny, każda aktualizacja wchodzi jak po maśle, ten romans przerywany xiaomi z mediatekiem im na dobre nie wyjdzie, i #!$%@? że telefon mocny jak już windows me jest bardziej stabilny niż to gówno
  • Odpowiedz
@Jeder: twój argumenty jest inwalidą, jeszcze nic się nie stało, a wyciągasz pochopne wnioski. Fakt jest następujący na dzień dzisiejszy bardzo dobry telefon, polecam.
  • Odpowiedz
@Jeder: Nie wiem o czym Ty chłopaku opowiadasz. Jakie znowu bricki przy oficjalnych apdejtach? Albo tego redmi note 8 pro brata sobie wymyśliłeś albo naczytałeś się jakichś głupot. Niestabilny? Miałeś Ty go człowieku chociaż chwilę w rękach? @rozowyrychupeja69: polecam, bardzo szybki smartfon, zero problemów, fajny, jasny ekran i sporo ramu. Przy okazji, nie daj się wkręcić w zwykłego note 8T bo to muł przy note 8 pro a
rbbxx - @Jeder: Nie wiem o czym Ty chłopaku opowiadasz. Jakie znowu bricki przy oficj...
  • Odpowiedz
@rozowyrychupeja69: bierz mordeczko i nie żałuj. Wszystkie nowe telefony bez problemu obsłużą insta,fb,snapa a nawet tindera i wykopka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam xiaomi od 3 lat, i z tego co widzę to 90% ludzi się na to przesiada. No chyba, że ktoś chce lepsze zdjęcia to kupuje ajfona za 4k :D
  • Odpowiedz