Wpis z mikrobloga

#cfw #konsole #ps3 #ps3jailbreak #playstation

Siemanko,

Mam PS3 Slim 160 GB, CECH-3004A, wersja 4.85, FW sprawdzane przez MinVerChk to 3.65 (pokazuje, że nowsze od tego to 3.66). Jak zrobić jailbreak? Podobno przez jakieś EXPLOIT? W ogóle nie wiem o co chodzi.
Próbowałem wgrać normalne update 4.85.1 przez pendrive, ale nie nadpisało poprzedniego...
  • 52
@DonAndresPL8 a czemu HEN chcesz? Wydaje mi się że normalnie exploitem pójdzie wgrać np. cfw rebug, gdzie nie masz ograniczeń i nie trzeba kombinować z grami. Ostatnio sam wgrywałem na slimke, więc pisz na PW, napiszę po robocie co i jak.
@DonAndresPL8 no to trzeba cfw zrobić. HEN jest dla nowszych konsoli niz 3.65 pierwotnie i ma trochę ograniczeń. Twoja się jeszcze nadaje na normalne cfw. Jak wgrasz rebug to będziesz mógł wszystkie robić, łącznie z Package files.
Exploit wgrywa się przy pomocy przeglądarki.
@rethil: Bo wgrywałem przez SAFE MODE HFW - ze strony PSX-place. Ale tego najnowszego 4.85.2 mi nie widziała konsola w żaden sposób, to wgrałem 4.85.1. Normalnie się wgrało i obraz w menu się zmienił na Full HD, poza tym nic. Jak uda mi się w jakiś sposób zainstalować tego HENa, to będę miał Package Managera?
@DonAndresPL8: jestes pewien ze dobrze instalujesz to HFW? Tzn zmieniasz nazwe pliku z "HFW4.85.1PS3UPDAT.PUP" na "PS3UPDAT.PUP" i umieszczasz go w "PS3/UPDATE" na pendrive?
Podczas instalacji widzisz napis "Hybrid & exploitable"?