Wpis z mikrobloga

Na wczorajszej prywatnej imprezie @Gandern i @scotieb rozmawiałam z @Melonpan o... butach (Melonpan na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a @Gandern uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku... Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu ... kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z @Melonpan o moich wpisach (namawiał mnie na wieś na której sam mieszka). Szczerze, nie poznałem go bo jest teraz szczupły jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedział jak się nazywa... Rozmowa z Melonpan była przepustką do miłej konwersacji z @michau507. A później już było totalne szaleństwo! @Scotieb Z uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), @Vojciechowski patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdził ze śmiechem że go przyćmiłem (miał na sobie ciemnogranatową, welurową kurtkę), z @Dzikiwonszwkapeluszu tańczyłem przez chwile (taka była konwencja, a ja stałem obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn @Zielonka696969 posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Scotieb. Klan Wrocławianów (zielonka,vojciechowski) bawił się we własnym gronie. @LajfIsBjutiful i @Graner wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał @PoczciwyChlop, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. @WujaAndzej zaproponował mi zimną wódkę, kiedy z ciekawości zajrzałem do pudełka które niiósł (do picia była do wyboru wódka, whiskey i Monster). W towarzystwie @KontrastWykop był reżyser - @Zabomen_2 i, z nim rozmawiałem najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: @lrf1000w @Gaidemski @NieMaSzans @DoktorNauk @HarvestRain @SlodkiSarmata @la_brehm @ezev @Mors_mihi_lucrum ... Ot, takie zwykłe przyjęcie . Do hotelu wróciłem o 7:00

#przegryw #kingarusin
Pobierz Mescuda - Na wczorajszej prywatnej imprezie @Gandern i @scotieb rozmawiałam z @Melonp...
źródło: comment_1581441839D7iliICRrf1C08dVHwsGyL.jpg
  • 14