Wpis z mikrobloga

a) Uszyj ciepłą czapkę z uszkami.
b) Przyrządź samodzielnie burgera (upiecz bułki, sam przyszykuj mięso)
c) Odbij ślady dinozaura na śniegu
#mirkowyzwanie

Punkt a niestety odpadają bo szycie to coś czego ani nie umiem, ani nie mam czym lub nawet nie mam kogo się poradzić
Punkt b miałem w planach jednak kuzyn miał zerowe chęci w pomocy bo moje umiejętności kucharskie są jakie są
Pozostał punkt ostatni czyli odbicie dinozaura na śniegu. Jako że hasło 13 edycji brzmi "Zima, której ni ma..." postanowiłem poszukać tego śniegu. Znalazłem gierkę o nazwie Steep w której próbowałem odbić ślady jednak zbyt szybko one znikały by jakoś to wyglądało ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wrzucam więc screena z gierki i gorąco (jak tegoroczna zima hehe) polecam bo gierka ma potencjał. Niestety nie wywiązałem się z żadnego wyzwania wiec lecę na czarną listę i to mój koniec przygody z #mirkowyzwanie ¯\_(ツ)_/¯ szkoda, bardzo lubiłem takie akcje ale zasady to zasady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_1581430596J8NeK6wNNdYEPd4fN7n6Mr.jpg
  • 4
@TomegAtomeg zostałeś dodany na czarną listę oraz wykluczony z powiadomień z bieżącej edycji.
Gdybyś kiedykolwiek chciał wziąć udział to zgodnie z regulaminem musisz spełnić 2 warunki.

4.1. Skontaktowanie się z organizatorami.

4.2 Otrzymanie i wykonanie jednego z dwóch przygotowanych specjalnie zadań w terminie do 7 dni.


Pozdrawiam :)