Wpis z mikrobloga

#grymobilne #iphone #ios #gry
Hej, kiedyś obiła mi się o oczy gra #crpg przeniesiona z PC na telefon, nie pamiętam czy na iphona czy na androida(mam obydwa, ip8 i redmi note 4 4gb ram). Nie wiem jak zacząć poszukiwania. Mam minecrafta. Wiem że są herosi3.. To chyba było coś pokroju baldura?(Mogę się mylić. Chodzi mi o prawdziwą grę a nie syf pokroju lords mobile, czy inne syfy, gdzie trzeba czekać albo kupować złoto za prawdziwe pieniądze(kiedyś grałem w taką grę w uniwersum star trek, niby fajna, bo jestem fanem, ale bez płacenia nuda i czekanie.
Polecicie coś w klimatach prawdziwej, nie uproszczonej gry PC, ale na telefon, bo mam przestój w pracy:Rpg, strategia, turówka, symulator. Oczywiście wiem że dobre są przeważnie płatne. Lepiej gdyby gra poszła na xiaomi redmi note 4 4gb(lepszy wyświetlacz i nie szkoda baterii). A może jakaś dyskretna nakładka -pad na telefon do bardIej zręcznościowych gierek?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki
  • 5
@RabarbarDwurolexowy: Baldur's Gate EE 1 i 2 są całkiem grywalne na Androidzie i iOS. I do tego jest pełna polska wersja, więc i Piotra Fronczewskiego się da posłuchać. Mi działa i się gra dobrze na moim Redmi Note 4 mimo, że przekątna ekranu jest ciutke mniejsza od zalecanej.