Wpis z mikrobloga

#szmonces #zydzi #neuropa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #suchar #heheszki
Idzie Abraham Goldblum ulicą i widzi, że na ławce siedzi Moryc Finkenbern i czyta "der Stürmer". Więc podchodzi do niego i woła oburzony:
-Moryc, co Ty? Taki szmatławiec czytasz?
A Finkenbern na to:
-A tak. Bo jak czytam nasze gazety to nic tylko tu pogrom, tam spalili synagogę, a w całym kraju antysemityzm. A tu? Żydzi opanowali banki. Żydzi wykupują fabryki. Żydzi żądzą światem. Od razu przyjemniej się robi.
  • 15
@dominowiak No wiem. Jednak kocham Polskę! To mój dom rodzinny. Tam me sny, marzenia, ziemia...nisość... Tam zostawiłem swą młodość, przyjaciół. Ciężko tak odstawić te wspomnienia... A tak, płacze nad jej obecnym kursem. Cóż. Nie moja ona już...już nie.. Rozumiesz?
Być może masz żydowską domieszke we krwi6.

Jeżeli bancia z tamtych stron


@szunis: raczej nie, przynajmniej z tego co wiem w ostatnich 6 pokoleniach (tyle mam rozpoznane w genealogii). Dalej nie wiem i nie wykluczam.

przyjmij moje kondolecje...


@szunis: dziękuję

Dalej nie wiem, czy rzeczywiście masz tyle lat, że uczucia o których pisałeś są Twoje, czy to tylko licencia poetica. Ale jesteśmy na Wykopie, dlaczego ktoś miałby zmyslać? ( ͡
@dominowiak Ja na wykopie jestem już, albo 10.lat. Nie mam tu alter konta. Bana dostałem po 7 latach.. Mam 41 lat i właściwie pusty świat.jestem szczery do bólu. Jestem jaki jestem. Może Ci się to nie podobać szanuje.