Wpis z mikrobloga

Hej,
Chciałem opisać swoją sprawę związana z goodie oraz korespondencje z nimi na zacnym portalu wykop :)
Sprawa tyczy się zwrotu środków za zakupy powyżej 100 zł, czyli standard czytając tutaj wpisy o ich działalności.
Tak wiec do sedna. Jakiś czas temu kupiłem kompa, za który powinienem dostać wyżej wspomniany zwrót. Fakt faktem użyłem w sklepie #neonet innego adresu e-mail niż ten zarejestrowany w goodie. Pewnie większość z Was powie, ze moja wina itd. Aleeee... :D do tej pory nie było z tym problemów (tzn. tam gdzie zwroty były niższe niż wspomniane 100 pln). Używałem dwóch innych adresów e-mail, nie powiązanych z aplikacja, ale korzystałem z linku do cashbacku goodie i zwroty zawsze trafiały na moje konto. Oczywiście wszystko pokazałem goodie, screeny z mailami, nr transakcji ze sklepu oraz cashbacku z goodie (zgadzały się w 99%, ten 1% to inny adres e-mail ale nie było z tym problemu :D).
Zwrotu pewnie nie dostanę pomimo tego l, ze minął już termin 30 dni roboczych na odpowiedz na reklamacje (wg. prawa powinna być uznana ale ich to pewnie nie dotyczy ^^).
Tak wiec jeżeli ktoś by podważał ten fakt to z chęcią udostępnię wszystkie screeny, a tym co zastanawiają się nad zakupami z goodie radzę się przed nimi porządnie zastanowić i rozważyć inne portale do tego stworzone :)
#goodie #tematdlauwagi #oszukujo #cashback #neonet
  • 4
  • Odpowiedz
@Misqadv stary, napisz to jeszcze raz żeby było wiadomo o co cho. Bo ja nie wiem o co cho. Mniemam że nie dostałeś jakiegoś rabatu ale... dlaczego? Jaki to rabat, dlaczego powinieneś go dostać itp
  • Odpowiedz
Tak, ale jak używałem drugiego maila to wasz system także go akceptował tylko w tym jednym przypadku jakoś to nie przeszło :D
  • Odpowiedz
podałeś nam dwa adresy e-mail, ale tylko jeden z nich jest zarejestrowany w naszym systemie.


@Goodie_pl: pardonsik, czyli mam obowiązek używać przy zakupach tego samego adresu e-mail jak zarejestrowany u Was a Wy o tym zapominacie wspomnieć w tych swoich infografikach?
  • Odpowiedz