Wpis z mikrobloga

Dlaczego Menel z Baboli jest złem koniecznym

1) Nie wchodzą sobie w drogę z Niemieckim (ten nagrywa po pracy w dni wolne - od 17 w górę) a Menel od rana bo potem musi pić browary 0%
2) Nagrywa gówniane filmy z family friendly contentem, które nie podobają się :
- napływowcom od Magicala
- gimborakowisku od donejtów
- gimborakowisku od odwiedziń z prezentami

A to oznacza spadek zainteresowania Uniwersum właśnie tymi którzy doprowadzili do stanu jaki mamy teraz, gdzie redaktorzy napływowcy spowodowali ze oni sa gwiazdami a nie nasze ukochane menele.

Family friendly content u Menela powoduje ze ci od dymow sie nudza, nie beda ogladac i nie beda donejtowac.

Dlatego wzywam Wykop do wspierania Menela z Baboli, nie bądźmy małostkowi nie sobie zarabia te parę groszy.
Należy mu się, dostarczył nam czarny grudzień, pił własny mocz, pływal w zagrzybionych piwnicach, rapowal, bil matke czy wreszcie gasil pety na czole.

Do tego Mexikano to prosty menel, nie potrafi manipulowac uniwersum ani widzami.

Jest to zło konieczne, proszę nie niszczyć Mesykanowi kanału.
Niech działa to na naszą korzyść.

#patostreamy
#kononowicz
a.....y - Dlaczego Menel z Baboli jest złem koniecznym

1) Nie wchodzą sobie w drog...

źródło: comment_1581346973JcdXy3kfaqZhMltuZHK14v.jpg

Pobierz
  • 10
@alfons-metody:
Generalnie zgadzam sie z Toba, Meksyk wyprodukował najwięcej gniotów, ale z drugiej strony było też bardzo dużo ciekawyszych filmików
Najbardziej beke tocze z tych komentarzy, żeby placił Kononowi za nagrywanie i w ogóle opłacał mu rachunki i jeszcze zakupy może robił.
Jak tak, to bardzo proszę nagrywać i użerać się z warmianiem charytatywnie. Poza tym Krzysiek też ma swój kanał, gdyby tylko chciał wrzucać coś na niego na pewno Meksyk
@alfons-metody dalej nie rozumiem czemu jest niby złem koniecznym, skoro on dostarczając family friendly kontent wyrzuca z uniwersum magicalowców to jak on odetnie się od szkolnej i nic nie będzie nagrywał to tym bardziej ich odetnie. Po drugiej wchodzi w drogę z niemiecki: "dobra szkolna to biedna szkolna" a knur jest obecnie w stanie: żarcia mam na rok nie nagrywam, jak przestanie mu przynosić mleczko to doczekamy się udziału krisa w produkcjach
@piSSowiec39:
No to jest spora przepaść między puszczaniem muzyki głośno i darciem mordy a spuszczaniem matce #!$%@?...
Żeby nie było, nie popieram żadnego z tych zachowań, ale no jak mowie roznica jest duza...
Poza tym trzeba być ślepym by nie zauważyć jego przemiany. Ma swoje za uszami, ale jak dla mnie na dzień dzisiejszy Jarek jest spoko