Wpis z mikrobloga

@KrystJan: U mnie odwrotnie. Sporo trafia się rusków i każda gra to praktycznie mirage (od miecha jestem na free account), ale idzie się z nimi dogadać (mimo, że gadają po rusku xd). Na mmach niestety nie wiem czy to przez mój trust factor, ale zupłenie gra się inaczej - sporo toxicu, ludzie nie ogarnięci zupełnie, nikt nie potrafi rzucić podstawowych smoków, rzadko kiedy się trafia gość, który poprowadzi terro, a to
  • Odpowiedz
@Antek999: też gram na darmowym faceicie i rzeczywiście większość ludzi nie chce grać na niczym innym niż na mirage i szantażują resztę, że jeżeli jej nie wybiorą to zaczną trollowac. Dlatego kiedy to ja głosuję z miejsca banuję tę mapę, trollować zwykle nie mają odwagi, a słyszeć i czytać jak się wsciekają bezcenne. Dyskusja kończy się kiedy piszę im, że w dupie mam swój level i mogą trollować, ja ich zgłaszam
  • Odpowiedz
@Antek999: no ja wbiłem GE już z 3 lata temu i teraz nie gram już tego, a jak mi się zdarza to na luzie poziom GE. Faceit mam 6-8 level mniej więcej, a jak wbijałem Globala i przeszedłem to miałem 3-4 level i było ciężko. GE to #!$%@? poziom w porownaniu do faceit ;) No i oczywiscie trzeba wziąc pod uwage to że mając 1500h wbijasz GE i 10k godzin też
  • Odpowiedz
@franek13: Nom dlatego ja sobie już mmki odpuściłem po ostatnich dwóch meczach i tylko faceit teraz. Tam jakoś to lepiej wszystko jest i bardziej miarodajny poziom gry niż w tych od Valve.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antek999: ja degrad z 5lvl na 2 i już jestem na progu pierwszego przez ludzi którzy ciągle wychodzą i typów z 3 stopniem w csie którzy nie ogarniają nawet miejsc na mapie.. Dramat i chyba już nie wbiję wyższego poziomu chyba że kupię premium bo raczej tam nie ma trolli
  • Odpowiedz