Wpis z mikrobloga

No dobra, w końcu dzieciak w przedszkolu, mam własne biuro. Po cichu napisałem scenariusze do kilku filmów wieć nie mam już wymówek. Na początek wleci to co obiecałem Greyskull LP dla kobiet, darmowy plan treningowy. Dzięki temu programowi da się mieć tak krągłe pośladki jak moje. Kto chce być wołany to tam plusiki

Jednorożec i przypał fotka dla atencji.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout i chyba #rozowepaski
Kasahara - No dobra, w końcu dzieciak w przedszkolu, mam własne biuro. Po cichu napis...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara: w sumie mam jeszcze jedno pytanie - dlaczego martwy sumo, jak podobno to w klasyku jest większe zaangażowanie pośladków? Tu jest jakiś szczególny cel w tym, czy tak po prostu?
Z resztą wątpliwości zaczekam do filmu ;)
  • Odpowiedz
@Kasahara:
Mam wątpliwości co do klatki.
Z jednej strony objętość jest tam mała, z mojego skromnego doświadczenia zbyt mała.
Z drugiej możliwości progresu bez miniplates skończą się baaardzo szybko, z szybko.

W swojej wersji greyskulla dla kobiet w przypadku klatki jednak zamieniłem
  • Odpowiedz
@Zelber:

Wiesz ogólnie dla mnie odpada takie coś w planie 3 dniowym FBW, będzie przeładowany, udawało mi się w większości podobnymi metodami dojść do 30-40 kg w seri na BP po np. pół roku. Jeśli byśmy mieli upper/lower 4 dni to dalej można pogadać nad dodaniem większej liczby wyciskań. W takim FBW skończyło by się to 2+ h treningiem, a u dziewczyn dochodzi do tego często dłuższe cardio co prowadzę
  • Odpowiedz
@Kasahara: No właśnie, a co po tych 30-40 kg w seriach w BP? Bo mniej więcej do tej granicy na 3x5+ szło ok, problemy zaczynają się dalej.
Ze stwierdzeniem, że taka osoba jest średnio-zaawansowana i powinna wchodzić w takie też plany bym dyskutował, bo pozostałe boje ładnie idą do przodu na 3x5+
  • Odpowiedz
@Zelber:

Przecież 30-40 kg w BP u kobiety w serii to bardzo dobry wynik uzyskany na x3 dniach FBW.
Ten plan jest dla kobiet idących 1 raz na siłownie, napewnę nie widzę sensu, aby musiały mieć na jednostkę 7 serii wyciskania... w 3 dniowym FB - to 21 serii / week tyle to ja nawet nie mam :D
  • Odpowiedz
@Kasahara:

Ten plan jest dla kobiet idących 1 raz na siłownie

Jakieś 3 miesiące temu pisałem, że zabieram na siłkę swoją przyjaciółkę, która pod względem predyspozycji rokuje zajebiście pod trójbój. Przez ostatnie 2 lata aktywność fizyczną miała niską, z siłownią wcześniej też brak większego kontaktu.

3 miesiące później 37.5-40 kg lata na płaskiej w serii, a total powoli zaczyna podchodzić pod 250 kg ( ͡
  • Odpowiedz
@Zelber: no i co złego w deloadzie w tej metodzie? :F I to zalezy jaka dziewczyna wiesz. Ja tu celuje do wszystkich, niektóre mają np. 48 kg i nie ma żądnej opcji, aby +40 kg w serii robiły po pół roku jakkolwiek by nie trenowały w pół roku. Dodatkowo przecież nie trzeba ciągle robić jednej wariacji BP. Ja też patrzę na to sylwetkowo, bo głównie w tym celu mam klientki,
  • Odpowiedz
@Kasahara:

no i co złego w deloadzie w tej metodzie?

Strona psychologiczna. Dokładasz, zdejmujesz, dokładasz, zdejmujesz, to może być i najczęściej będzie frustrujące dla ludzi. Pytanie też, czy w praktyce będzie tam dalej występowało progresywne przeładowaniu, czy nie skończy się to w kółko machaniem tym samym ciężarem.

Ja też patrzę na to sylwetkowo, bo głównie w tym celu mam klientki, żadna nie jest zainteresowania lub mało która powerliftingiem (najczęsciej to wychodzi
  • Odpowiedz
@Zelber: heh po prostu taki plan nie obejmuje tego co "po" jak ja prowadzę ludzi to mają nowy plan co 3-6 tygodni i od razu mogę manipulowac wszystkimi parametrami i ćwiczeniami
  • Odpowiedz