Wpis z mikrobloga

Powiem wam że niektórzy vendorzy w darknecie się nie #!$%@?ą. Kupiłem gram mety za 200 zł. Wysłano z Kanady. W 6 dni roboczych list dotarł. Wielkie kryształy i ponad gram. Dałem dla pewnego typa 50mg bo chciał spróbować. Całą noc #!$%@?ł do muzy z tv. Od razu 400 zł rzuca, ja odmawiam. Dzwoni z różnych numerów bo nie odbieram, w końcu rzuca 500 zł. Blokuję wszystkie połączenia przychodzące. Tak mocno mnie wciągnęło że w dupie mam zysk, dopiero tysiak zmienił by moje zdanie. 14 dni, dzień w dzień donosowo. Nowa ksywa na mieście - Kostnica. Z 500 zł wydałem na same fajki w trakcie tego ciągu. Jazda totalna. Teraz przerzuciłem się na palenie, wychodzi zdrowiej ale drożej. Giet schodzi w 5 dni.

#narkotykizawszespoko #tor #darknet
Up______Down - Powiem wam że niektórzy vendorzy w darknecie się nie #!$%@?ą. Kupiłem ...

źródło: comment_1581236593LcbMP9D1mn0wFmzKKPlOWb.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Up______Down: Jestes smutnym czlowiekiem. Szukasz latwego skoku dopaminy i chwalisz sie tym losowym ludziom w Internecie. Przemysl swoje zycie. Kazde uzaleznienie w dluzszej perspektywie czasu jest destruktywne, tylko na poczatku jest fajnie.
  • Odpowiedz
@Up______Down a się właśnie zastanawiałem czy z Kanady jest bezpiecznie, to teraz już wiem. Do tej pory testowałem tylko Niemcy, lecz widziałem lepsze ceny z Holandii - próbowałeś stamtąd?
  • Odpowiedz
@szumek: Spokojnie. Rozwalone DNA i impotencja nie pozwolą mi na to.

@blizzarder: Ale od tego jest ten tag. A swoje ostrzeżenia możesz głosić dzieciom w szkole. Jedni płyną gdy inni toną. Życie.

@weakywey: Podaje swój adres domowy. I maksymalnie dwa listy mogą tylko iść w jednym momencie. Wyższa ilość kończyła się przechwyceniem przez urząd
  • Odpowiedz
@Szpeju: Zagraniczni vendorzy nie mają takiej opcji wysyłki. Paczkomat to chyba najgorsza opcja. Co by było gdyby system InPost pomylił kody odbioru i ktoś inny by to odebrał? Tam jest kamera, gdyby cię złapali na mieście z 0,5G i doszliby że zamawiasz a kamera zarejestrowała cię 40 razy, to lipa nie? Zamawiaj na dom. Mi przechwycili 3 listy a wezwania na przesłuchanie nie dostałem choć minęło już 8 miesięcy. Może
  • Odpowiedz
Jakby ktoś chciał zamówić sobie naprawdę dobrą fryte to polecam vendora "qualitywhite". Gość wysyła z Niemiec. Na list czeka się max 2 tygodnie lecz zazwyczaj 5-7 dni roboczych. Od 4 lat zamawiam amfetaminy i serio ten gość ma naprawdę mocny temat. 200mg i jesteś #!$%@? jak rakieta. 25G mokrego czyli 15G suchego za 230zł. Taka ilość starczy na 30 dni lotu, dzień w dzień. I jeszcze vendor "shinyflakez" z UK fryta, bardzo
  • Odpowiedz
Co do przesłuchań. Odbywają się one w wojewódzkim urzędzie celno skarbowym, nie na komendzie. Przesłuchanie trwa 20 minut. Siedzisz sobie i rozmawiasz z kobietą lub chłopem a obok siedzą np. 3 kobiety i robią coś na komputerach i sobie plotkują. Oni mają takich pacjentów multum i w dupie to dosłownie mają. Nawet jak było 100G XD. Mówią ci że została taka substancja przechwycona i muszą zrobić wywiad czy coś takiego. 15 pytań
  • Odpowiedz