Wpis z mikrobloga

@Cynian: Na szczęście ten stan trwał bardzo krótko. A czy tutaj nie jest tak samo w przypadku sytuacji kobiet? To ja juz tak nie mogę generalizować, jak faceci tu generalizują, że byli z jedną #!$%@?ą laską i już wszystkie są #!$%@? warte? Sam się przywaliłeś, że to ja mogę taką rzecz prostą zrobić, a ja ci powiedziałam dlaczego nie mogę, a właściwie nie powinnam. Mieszka się razem = obowiązki się
  • Odpowiedz
@Mescuda: to jest niesamowite, że u facetów prośba o pomoc najczęściej kończy się odpowiedzią "za chwilę". Kobieta w czasie waszej chwili: odbierze ziemniaki i je zagotuje, przyprawi i usmaży kotlety, zrobi surówkę, nakarmi psa/kota/dzieci, ogarnie kuchnię, a wy w tym czasie przejrzycie "gorące".
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InsaneMaiden: ojoj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam zawszę mam te swoję "za chwilę", bo moim zdaniem lepiej zarządzam czasem niż ona. Oglądam film to nie będę wyrzucał wtedy śmieci, bo tak.
  • Odpowiedz
To ja juz tak nie mogę generalizować


@arteria: nie, no mozesz tylko potem nie placz ze w innym wpisie faceci beda robic to samo, bo jak kobiety chca walczyc z seksizmem seksizmem to jest to obrzydliwe. Hipokryzja.

Sam się przywaliłeś, że to ja mogę taką rzecz prostą
  • Odpowiedz