Wpis z mikrobloga

@bez_napinki: :( kurde właśnie sporo bambi widuje na factory i customs. Wszyscy takie runy pizgają?
@EOmka: Jest do tego poradnik?
@Gromash: Dziękuję

W ogóle wszystkim dziękuję. Ta gra jest #!$%@? pod względem działania ich serweró, ale ta surowość rozgrywki przyciąga fest. Tylko że prawie wczoraj klawiature już łamałem na pół xD
  • Odpowiedz
@ykuleczka: By ogarnąć co podnosić musisz trochę rynek przestudiować - widząc coś w raidzie nawet jak giniesz sprawdzać sobie ceny na markecie.
A jak już bardziej ogarniesz grę to polecam ten sposób (film to kawałek mojego live)
Nakiiama - @ykuleczka: By ogarnąć co podnosić musisz trochę rynek przestudiować - wid...
  • Odpowiedz
@ykuleczka: Możesz się ubrać jak chcesz tak naprawdę, nawet wziąć najlepsze eq by lootować ten budynek, grunt byś nie brał ze sobą plecaka (limit manhole).
Ale z tego co widzę u ciebie problemem nie jest zdobywanie hajsu tylko przeżycie, więc nie skupiaj się tak bardzo na tym co podnosisz tylko podnoś wszystko a z każdym kolejnym raidem widząc te same przedmioty w głowie będziesz mieć "aha to jest mało warte" :)
  • Odpowiedz
@ykuleczka: Przede wszystkich jak chcesz zarobić to wybieraj się na reserve. Jest tam dużo lootu, i nawet jak będziesz zbierał po drodze wszystko to wyjdziesz kilkadziesiąt tysięcy na plus. A jeśli chodzi o mindset to mi się przestawił bo kilku/kilkunastu #!$%@? i było już w miarę git.
  • Odpowiedz
@United: @Gromash: Dokładnie nie ma co się zrażać, na początku EFT ostro daje w dupe. A nawet na jak się ma 40 lvl i coś ogarnia potrafi pokarać.

@ykuleczka: 3 osoby to chyba najbardziej optymalna liczba na team bo 4,5 to już chaos.
Zobacz te filmiki co wkleiłem niektóre już stare ale typ nieźle ogarnia te grę i właśnie głównie grają we 3.

Najważniejsze to szybkie lootowanie, nie stój
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ykuleczka: Guidy, to tylko Pestyli. Nie oglądaj żadnych polskich gowien. Chyba że anielskiego podstawowego nie umiesz to wtedy rip. Pestyli ma serie z questami, je rób cały czas. Dostaniesz za nie hajs i dużo ekspa.
  • Odpowiedz