Wpis z mikrobloga

@Mauti: Czy to Ultimate 7.0 CF SL Disc? Ładny, ale do takiej maszyny to już tylko SPD-SL lub inny odpowiednik, lepiej będą wyglądać niż zwykłe spdki mimo ich uniwersalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majeranek: Miał przyjść 30 marca przyszedł 3 lutego.
@krabat: Niestety 3 raz Tatry w tym roku nie przejadę przez studia, wcześniej objechałem ten wyścig dostając raz nagrodę za najcięższy rower, raz bo za pierwszym razem poszedłem za późno :/. Na Tatrę idealną opcją jest walnąć 5 dni obozu w Bukowinie pod koniec czerwca a tu Tatrę wrzucili wtedy i jeszcze te egzaminy :/. Jestem ciekaw przesiadki na taką maszynę :D.
  • Odpowiedz
@Kapa3991: Ważyłem go tak trochę prowizorycznie na wadze łazienkowej tak, że podpierałem ręką żeby nie poleciał i z licznikiem Polar V5650 i uchwytami na bidon plastikowymi było 7,9 kg
  • Odpowiedz
@Kapa3991: No jeszcze ma kokpit zintegrowany gdzie w większości to zwykła alu kierownica. Ogólnie fajny bajer ale jakiejś super różnicy nie odczuwam chyba, że chwytam z przodu na podjeździe. Ogólnie gdybym chciał coś lepszego to włożyłbym do Niego DI2 może lepsze koła ale wtedy bym musiał zapłacić drugie tyle praktycznie. Na ten moment uważam, że przeskok z Alu jest super i w takiej cenie jak go zamówiłem to był strzał w
  • Odpowiedz