Wpis z mikrobloga

W 2080 ludzie oglądając filmy z 2019 roku będą sobie myśleć " biedni ludzie nie wiedzą co ich wkrótce czeka" Mam nadzieję,że ten wirus się uspokoi,ale nigdy nic nie wiadomo. W 1913 jak byś stwierdził,ze za kilka lat upadnie carat to też ludzie wzięli by cię za foliarza. Historia ludzkości jest nieprzewidywalna. Tylko z perspektywy czasu coś wydaje się oczywiste
#chiny #koronawirus
  • 7
@rocky93: błąd w tagu masz.

A poza tym to racja. Niewiele rzeczy jest, które da się przewidzieć na 100%, jeśli chodzi o ludzkość, za to o wielu wiadomo, że kiedyś nadejdą, bo muszą. Obserwacja rynku, gospodarki, napięć i sytuacji geopolitycznej pozwala jedynie prognozować pewne wydarzenia, ale nigdy ze 100% pewnością. Choć wiele prognoz się sprawdza ;p
@rocky93: dlatego rozwalają mnie ludzie piszący że na 100% nic się nie stanie, że na pewno nic nie będzie z tego. Ja też chcę żeby ten wirus w żaden sposób nie zagroził nam, europie czy światu ale nie jestem w stanie powiedziec co będzie za miesiąc czy dwa. Myślę że na chwile obecną można być pewnym że na wiosnę ceny różnych dóbr pójdą w górę. A co będzie dalej? Pożyjemy zobaczymy