Wpis z mikrobloga

@Asterling: Od co najmniej kilku jest już sprawna. Chodzą praktycznie wszystko gry (pewnie z kilka wyjątków się znajdzie, ale ja na nic nie trafiłem). Jak masz współczesny komputer, a nie taki piętnastoletni, to powinno działać płynnie.

Jednak do grania mimo wszystko polecam mieć jakiegokolwiek pada, zawsze dużo lepiej się gra w takiej gry niż na klawiaturze.
@Rv0000: Padem mi trochę mniej wygodnie a we wszystkie gry na emulowanym psxie grałem na klawiaturze właśnie xD W sumie ja mam taki 5 letni komputer więc może być różnie a pamiętam że kiedyś chyba mi trochę klatkował spiderman 2 na ps2.
@Asterling: Chyba najważniejszy jest procesor. Taki pięcioletni komputer, jak jest z co najmniej średniej półki powinien spokojnie wystarczyć.

Używam pada często z PC i w wielu grach wydaje mi się znacznie wygodniejszy, ale jak wolisz klawiaturę to może jakoś dasz radę. Mi nigdy nie przyszło do głowy grać w konsolowe gry na klawiaturze, więc ci nie powiem jak jest z wygodą.
@Asterling: No procesor niezbyt mocny, ale spróbować zawsze możesz. Najwyżej nie będzie działać.

W sumie tak sobie przypomniałem, że za dzieciaka uważałem, że gra w Tony Hawk Pro Skater i FIFĘ jest dużo wygodniejsza na klawiaturze, bo byłem tak przyzwyczajony xD Teraz sobie zupełnie tego nie wyobrażam. Z drugiej strony są jeszcze konsolowcy, według których granie w strzelanki na padzie jest wygodne xD Może to kwestia przyzwyczajenia.