Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się co kieruje ludźmi którzy godzą się pracować jako kierowca komunikacji miejskiej? Przecież ta praca nie ma żadnych plusów.
- słaba pensja w porównaniu z innymi kierowcami
- wstawanie o 4 rano bo kurs
- jazda po mieście czyli często nerwówka
- jazda w kółko czyli nuda
- użeranie się z pasażerami
- sprzedawanie biletów czyli nie tylko kierowca

Jedyne co mi przychodzi do głowy to doświadczenie żeby iść gdzieś dalej
#zycietruckera #bekaztransa
Pobierz korporacion - Zastanawiam się co kieruje ludźmi którzy godzą się pracować jako kierow...
źródło: comment_1581159008z31fGBJI0vDif59ACRjklD.jpg
  • 25
@korporacion: Praca kierowcow ciezarowki to praca dla podludzi, ktorzy mysle ze jak beda #!$%@? to sie czegos w zyciu dorobia, glupi i glupszy przescigaja sie w tym smiesznych wyscigu szczurow, jebia po 15h dziennie i spia w kabinie.. To nie jest robota dla normalnych ludzi, a kierowca autobusu przy tym to cywilizowana praca, bo 8h i do domu.
@korporacion: Tak się składa, że ja jestem kierowcą MZA, więc parę rzeczy mogę napisać. Co do kasy to dużo więcej niż 3500. Wstawanie nie o 4:00 tylko o 2:00 (gdy jest 1 zmiana, pierwsze wozy wyjeżdżają na miasto z zajezdni po 3:30). Z kolei powrót z 2 zmiany około północy. Jazda autobusem po mieście jest trudna ze względu na debili w osobówkach (to jest temat rzeka co oni odwalają autobusom) oraz
@69Dezerter najwyższa kategorie? Przecież jest najniżej czyli najniższa chciałeś napisać :P
Znajomego mam co kiedyś jeździł w MZK i mówił że kasa mała (niewiele więcej niż najniższa krajowa) ale za to w miesiącu miał tylko 15, max 18 pracujących dni, jak to sobie podzieliłem na roboczogodziny to wychodziło nawet przyzwoicie, problemem była tylko mała ilość tych godzin:)
W Głogowie dużo kobiet jeździ i moim zdaniem jest to super praca dla różowych, fizycznie