Wpis z mikrobloga

Ale boli serduszko, że nie miałem kapitału jak bitek był po 27 k - 29 k, żeby dokupić (°° Teraz mam wolne 16 k i nie wiem w co to wsadzić, coś słyszałem o ETFach, fizycznego złota już mam dosyć i nie mam gdzie tego przechowywać, a ROR oprocentowany 2,7% to średni deal przy inflacji na poziomie 4-5% xD Macie jakieś poradniki od czego zacząć? Dla mnie to czarna magia, a shitcoinom nie ufam #kryptowaluty #bitcoin #inwestycje
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackDave: W kwestii BTC nie szukaj porad na wykopie, niczego się tu nie dowiesz. Od czytania tagu możesz się co najwyżej dorobić choroby psychicznej (:
  • Odpowiedz
@BlackDave: generalnie jeśli liczysz na w miarę ok zysk, ale nie chcesz ryzykować zanadto, to etfy na indeksy giełdowe typu sp500 są ok, albo nieruchomości. Możesz nawet kupić garaż i wanajmować i wtedy masz stopę zwrotu w takim Wro rzędu nawet 10%
  • Odpowiedz
@BlackDave: Przecież dalej jest cena git, nawet jeszcze ATH nowego nie zaliczyliśmy, sam wyszedłem z giełdy i wpakowałem kasę z niej w BTC, jedynie co mogłoby spowodować wieloletni krach to upadek Binance czy jebnięcie Tethera.
  • Odpowiedz
@BlackDave: Pozyczki spolecznosciowe z gwarancja wykupu po 60 dniach jesli ktos nie splaci. zalezy jaka platforma ale mam 11.5 procent w skali roku na mintos, jest najbezpieczniejsza, Dosc prosta strategia, mozna ustawic automat inwestycyjny ktory nie bierze zadnych prowizji itd. Mozliwosc inwestowania w Pln Eur Sek Usd Sek Rub i jeszcze kilka. Ja polecam Euro bo jest z czego wybierac. Jesli chcesz ref to prosze https://www.mintos.com/pl/l/ref/5OQHXZ
  • Odpowiedz