Wpis z mikrobloga

Jeny, nie mam siły do gminy #turawa od kilku lat po okolicznych wsiach włóczą się psy - bezpańskie, czy też właścicieli którzy mają je w dupie. Wiem, że sprawa była kilkukrotnie zgłaszana i co ? Pani z gminy wystawiła jedynie posta na fb z prośbą o zgłoszenie się właścicieli do gminy (sick!) [ja #!$%@?]. Rok temu jeden z tych psów zaatakował mojego gdy szedłem z nim na spacer, w szamotaninie pogryzł i mnie, ale nic z tym nie zrobiłem, bo bałem sie, że może skończyć się to uśpieniem tego psa, a nie o to w tym chodzi... Ostatnimi czasy jest coraz gorzej w nocy psy łączą się w bandy 4-5 psów i jest naprawdę niebezpiecznie. Kilka dni temu znowu przyszły pod moją posesje i zrobiły "nocą awanturę" szczekanie, wycie. itp mój pies bronił posesji, więc też podarł mordę przy płocie, teraz leży i zdycha. Nie wiem czy przeżyje bo chyba któremuś somsiadowi przeszkadzały te hałasy i jedyne co z tym zrobił to otruł mojego psa... Jadę do gminy, ale wiem że znowu nic to nie da... co robić ?

#opole #psy #niewiemjaktootagowac
  • 5
  • Odpowiedz
@Korfanty39: napisz do telewizji, ze masz ciekawy material o psich gangach, moze trafisz do reportazu jakiegos wiekszego a telewizja wywrze presje na gminie
  • Odpowiedz
@Korfanty39: Które wiochy dokładnie? Zalasy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Zawadzie aż takiego problemu nie widzę, czasami tylko trafi się jakiś mało agresywny burek. Może zamiast do gminy lepiej uderzyć do policji?
  • Odpowiedz
  • 0
@Korfanty39: Które wiochy dokładnie? Zalasy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Zawadzie aż takiego problemu nie widzę, czasami tylko trafi się jakiś mało agresywny burek. Może zamiast do gminy lepiej uderzyć do policji?


Osowiec, Węgry
  • Odpowiedz