Wpis z mikrobloga

Drodzy Zoomerzy.. Jestem rocznik 88... obecny 32 latek.. w 2000 miałem 12 lat.. jak mi jest wstyd za tamte czasy i tamto wieśniactwo.. seby z roczników 80 tych naoglądali się Szybkich i Wsciekłych 1 i potem na ulice..

" Ty Adi a czemu mi beta bokiem nie idzie tylko jedno koło - nie wiem #!$%@? - masz impulsy ? To zadzwonie do Moniki.. masz w "Tak Taku" ? Nie mam nic na karcie już ! Puść głuchego jej. Dobra #!$%@?ć.. pojedziemy pod jej blok i spalimy gume ! Dobra #!$%@? ! " 23:30 pod blokiem na osiedlu sobota wieczór - Łuuutututututututututu... policja leniwie polonezem po 1,5h przyjedzie i pojedzie. I tak to się żyło na początku 20 wieku w 200.000 tysięcznym Polskim mieście.
Jak ja się cieszę że to robactwo zostało wyplewione i wyśmiane.. spłukane w kiblu, wieś tuning.. jaka żenada mnie ogarnia jak ja to widzę.. wypowiedzcie się proszę : i cieszę się że nadeszli takie czasy jak dzisiaj a sebixy zostały spuszczone w kanał. Nie #!$%@? tego. Przewińcie sobie od początku bo coś się #!$%@?ło. https://www.youtube.com/watch?v=J21hOqavHWw
  • 5
Mówisz masz........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ :)