Wpis z mikrobloga

@Morgana_:

Cóż, kiedyś zboczenia się leczyło, teraz mamy takie czasy, że się promuje.¯_(ツ)_/¯

Dokładnie... kiedyś to było xD

De Sada za pisanie wrzucono do więzienia i było dobrze. Oskar Wright też został skazany za homoseksualizm na ciężkie roboty. Powinien istnieć jakiś aparat państwowy, który śledziłby fora BDSM i wysyłał na przymusowe leczenie ludzi, których podnieca bycie dominowanym. Powinno być tak jak Pan Jezus powiedział.
@Morgana_: Kwestia potrzeby intelektualizowania prymitywnych rozrywek. Przecież tak super teraz wygląda posiadanie górnolotnych hobby, którymi można się pochwalić w social media - a, że takie karyny przy zwykłej książce nie usiedzą, to cóż.
@Morgana_:

Zresztą dziwią mnie niebiescy, którzy popierają tę dziwną modę, skoro gwałciciele i bad boye to gigachady 10/10

Ja to mam po prostu gdzieś. Harlekiny i tego typu filmy dla mnie to trochę ściek, ale jak ktoś ma potrzebę się podniecać na czymś takim to gówno mnie to obchodzi. Moje popieranie tego nie ma znaczenia, bo nie mogę nikomu zabronić bawić się przy disco polo.

Jak zwykły Zenio zacząłby gwałcić to
@DrKittens: Zapoznałeś się w ogóle z tymi książkami? Przecież tam typ bezkarnie sobie gwałci, a może to robić tylko dlatego, że jest atrakcyjny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W akcji #metoo wiele kobiet broniło Eda Westwicka, argumentując to tym, że przecież "jest za przystojny, żeby gwałcić", za to Weinsteina równo jechały i wyzywały od zboczeńców. Zresztą podobna akcja była z Bieniukiem. Taka to hipokryzja i kult ciała.