Wpis z mikrobloga

mirki pytanie do posiadaczy #martens #buty #glany #modameska dzisiaj przyszły do mnie nowe 1461 ale po. ubraniu wydają się takie luźne i. trochę zsuwają mi. się z. nogi przy chodzeniu i rozmiar jest niby dobry takie same cm. stopy itp jak w poprzednich butach czy to przez materiał i przez to ze sa ciężkie? czy poprostu one tak są, obawiam się że numer mniejszy już może cisnąć.
  • 19
@taro300: W moich 1461 nie ma sytuacji, że latają lub się same zsuwają. Mam poczucie, że są bardzo stabilne. Lecz nawet gdy są zawiązane w miarę mocno, to z użyciem siły da się je zsunąć z nogi, ale już ubrać zawiązanych nie da rady. Ogólnie to jak są nowe to powinny się rozbić i być jeszcze bardziej miękkie i być może "luźne".
@wyinwidualizowany: no na pewno nie te, które słyną z #!$%@? jakości za wysoką cenę. Żadnym sekretem nie jet, że od przejścia z produkcją do Chin nie są warte tych kilku stówek, zwłaszcza gdy można kupić taniej Grindersy czy krajowe Steady's z kauczukową podeszwą i tym samym fasonem. ¯\_(ツ)_/¯
@yamnichek_pyesio N niestety, wiadomo, że chciałbym kupić te które są produkowane na miejscu. Ale żadne nie podobały mi się na tyle co 1461. Znalazłem jeden model ale był ledwo, w kilku rozmiarach, na jednej stronce i to w cenie kilkadziesiąt zł taniej niż 1461. A co do ich jakości to nie mam żadnych zastrzeżeń.
@taro300 Noo ciężko o coś nawet zbliżonego do nich, szczególnie za niższą cenę. Patrzyłem jeszcze na markę solovair, podobno made in england. Cena podobna do Martens, ale finalnie przegrały casting. Myślę, że rozmiar mniejsze mogą Ci podpasować jeżeli masz wąską stopę. I pamiętaj, że jeszcze się rozbiją.