Wpis z mikrobloga

#neuropa #polityka #wykopseriousbusiness

Przeglądam ostatnio różne znaleziska na głównej. Co rzuca się w oczy? Sensowne komentarze są masowo minusowane. One nie są jakieś polityczne ani nic. Po prostu rocznikowi 2002 na wykopie zgrzało się w ich pustych od korwinistycznego pustosłowia łbach, że jakikolwiek przejaw znajomości tematu to lewackie p---------e. A co jest plusowane? Socjaliści kradnący podatki, skrajne lewactwo gmd i inne populistyczne kalki językowe.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvvach: mógłbym zacząć n---------ć żonę, zostać spałowanym po pijaku, czy p----------ć z kasy partii w c--j pieniążków, a i tak by to nic nie dało.
  • Odpowiedz
Po prostu rocznikowi 2002 na wykopie zgrzało się


@MKULTRA: Ty roczniku 2002 nie obrażaj. Spora część z nich ma więcej oleju w głowie niż 10 lat starsze katokonserwy z gwoździem wbitym w mózg. Największe poparcie dla foliarstwa w postaci różnych mutacji partii korwina jest w przedziale wiekowym 25-30.

Korwin przestaje być modny wśród młodych, bo ludzie na własne oczy widzą czym kończy się dopuszczenie skrajnych konserw do władzy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzajnikZniszczenia: Aczkolwiek mój ziomek z grupy, rocznik 2000, gospodarczy liberał, światopoglądowo mniej więcej centrum z odchyłem w lewo, mówi, że głosuje na Korwina "bo gospodarka". Jednak dalej bym powiedział, że jest trochę takich ludzi. Chociaż mam świadomość, że to jest dowód anegdotyczny.
  • Odpowiedz