Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś kto pracuje na infolinii i jest mi w stanie odpowiedzieć na jedo pytanie? Dlaczego zawsze, a kazdej infolinii telefonicznej wszystkie stanowiska są zajęte? Za każdym razem jak dzwonie muszę swoję odczekać, wysłuchać że wszyscy konsultanci są zajęci i dopiero po chwili ktoś odbiera... Wy to robicie specjalnie?
Od pół godziny próbuje się dodzwonić do sklepu sportowego, no nie wierzę, że tyle osób do nich dzwoni w tym samym momencie i nikt nie może odebrać.
Nie piszę maila bo zależy mi na czasie i liczyłam, że przez telefon dowiem się szybciej.

  • 5
@Juja29:

Wy to robicie specjalnie?

Tak, dokładnie, konsultanci absolutnie każdej infolinii zazwyczaj sobie siedzą, kawkują, grają w gry, coś tam piszą na facebooku i odbierają od 2 do 8 telefonów dziennie, w zależności od humoru, przecież nie ma czegoś takiego jak kierownictwo i każdy przedsiębiorca jest chętny płacić ludziom, pozostawionym samym sobie, za obijanie się, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kraglapyrka: Ale ja nie pytam złośliwe. Serio chce wiedzieć dlaczego tak zawsze długo trzeba czekać. Czy to wina tego, że serio jest duzo tych telefonów/ za mało jest konsultantów? A może są zajęci innymi rzeczami i dlatego nie odbierają od razu? No jakiś powód musi być, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od pół godziny próbuje się dodzwonić do sklepu sportowego, no nie wierzę, że tyle osób do nich dzwoni w tym samym momencie i nikt nie może odebrać.


@Juja29: Zdziwił byś się ile idiotów potrafi zapychać infolinie dzwoniąc z pytaniami typu czy piłka do koszykówki nadaje się do grania w kosza albo nie chce się im sprawdzić czegoś na stronie samodzielnie, marnując czas swój, konsultanta i osób innych czekających na łączu.
@Juja29: Pracowałam na dwóch infoliniach w których się łącznie przewineły cztery projekty - wszystkie bardzo dużych firm, które działają na terenie całej Polski i o których każdy Miras słyszał. Mogę się więc wypowiedzieć tylko o takich, nie wiem jak wygladaja infolinie mniejszych, lokalnych działalności - na pewno zupełnie inaczej.
Przede wszystkim, nie wszystkie infolinie są zawsze zajęte. Na moim głównym i jednocześnie największym projekcie czasem można dodzwonić się od razu, a