Wpis z mikrobloga

Hej, potrzebuje krzesło do komputera.
Moje wymagania:
- Cena do 600zł
- Nie chce Markusa - wysiedziałem się całe życie na krzesłach tego typu.
- Tak, podobają mi się "GAYmingowane", mimo iż w gry nie gram.

Co możecie polecić? Gabarytowo 1,8m 78kg.
#krzeslo #komputery
#pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
@drgamidyga: SMG 550, mam polecam. Niestety jest stówkę drożej więc musiałbyś trochę podnieść poprzeczkę albo poczekać na promkę a były swego czasu. Bardzo dużym plusem względem konkurencji w tej cenie jest możliwość regulacji podłokietników nie tylko góra-dół, ale również na boki, pod kątem oraz przód-tył.
  • Odpowiedz
@drgamidyga: Polecam Silver monkey z xkomu, kosztuje teraz 450 zł a jest materiałowe i całe czarne, korzystam już jakieś 3 miesiące i nie mam na co narzekać. Siedzi się wygodnie, wykonanie bardzo spoko
  • Odpowiedz
@Inax: szerokość tego fotelu jest ok? zbytnio grubą dupą nie jestem, a wręcz przeciwnie, ale fajnie byłoby wiedzieć jak jest z szerokością, bo ostatnio rozmyślałem nad kupnem
  • Odpowiedz
@misioneos: myślę że zależy od wielkości dupy, nie jestem gruby więc jest idealnie i jeszcze zostaje miejsca po bokach. Problem z szerokością siedziska mogą mieć ludzie trochę grubsi albo bardzo wysocy
  • Odpowiedz
@drgamidyga: może minimalnie drożej (prawie 100zł) niż Twój budżet, ale bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia polecić mogę Evolve Pro od @meblujdom_pl - a może nawet i poratują jakimś dodatkowym kodem, jak zagadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A fotel mam od 2,5 roku i jest serio jak nówka. A siedzę na nim sporo. No i u mnie ten sam wzrost i waga.
  • Odpowiedz