Wpis z mikrobloga

@Hulleck123
Piętro takie by można było wejść z buta (max 3).
Prysznic(deszczownia)
Szanuję oddzielna kuchnie bo nie muszę oddychać oparami pieczenia w salonie
Fajnie jak jest więcej niż jeden/dwa pokoje i można uciec do pokoju gdzie się nie śpi lub koncentruje się życie (salon)
Musi być jasno
Sypialnia to tylko sypialnia. Tam się śpi , a nie je czy ogląda tv albo spędza czas.
Żadnej kuchenki gazowej tylko płyta

To tak na
@szczebrzeszynek
Ciężka do utrzymania w czystości i to jest koronny argument.
niszczy garnki, no może nie tak szybko, ale moje po trzech latach niewygladaja dobrze
problemy z regulacją ognia, nawet najmniejszy ogień jest czasem zbyt duży
gaz w domu to też kłopot (konserwacja i przeglądy)

To tylko moja opinia, większość życia korzystałem z gazowych, ale jak przyszło mi korzystać z indukcji to od razu to wolałem
@Hulleck123: Jeśli masz w planach kupować nowe/przerabiać zwróć uwagę na wnęki - miejsca, w których potencjalnie stanie szafa. Standardowa szafa ma przynajmniej 60cm głębokości - rozmiar wieszaka na ubrania. Jeśli kupisz płytszą będziesz wieszał ciuchy prostopadle do ścian bocznych szafy
@Huczek:

Piętro takie by można było wejść z buta (max 3).


chyba że są dwie windy wtedy polecam 10+

Fajnie jak jest więcej niż jeden/dwa pokoje i można uciec do pokoju gdzie się nie śpi lub koncentruje się życie (salon)

Sypialnia to tylko sypialnia. Tam się śpi , a nie je czy ogląda tv albo spędza czas.


To chyba jeden punkt a nie dwa

Żadnej kuchenki gazowej tylko płyta


płyty nie
To tylko moja opinia, większość życia korzystałem z gazowych, ale jak przyszło mi korzystać z indukcji to od razu to wolałem


@Huczek: ja mam niestety odmienną, tzn. zgadzam się co do czystości bo gaz generuje mnóstwo syfu ale jednak potrawy wychodzą mi dużo lepsze na gazowej, indukcja wolno się rozgrzewa, jest nieco inna obróbka termiczna, może miałem po prostu 2x pecha ale teraz nie chcę innej niż gazowa