Wpis z mikrobloga

@dj_mysz: Jeżeli ktoś Ci podaje przedział cenowy, to znaczy, że się chce w nim trzymać xD Nie będę dokładał 100% ceny. Nie ma sensownych mechaników do 200 zł, dlatego pytam o membranę.
@Curus_Bachleda: Trochę nie przemawia do mnie wygląd tego 10-key less, szukałbym czegoś w pełnym wymiarze, ciężkie, steelseries chyba kiedyś taką klawiaturę oferował, była cała czarna, bez zbędnych podświetleń.
Czemu nikt membrany nie poleca


@bzam: Na mechaniku po prostu lepiej się pisze. To jest nie do opisania żadnymi słowami.
No i membrana zużyje Ci się po dwóch latach (klawisze będą przerywać / nie łączyć bo guma się zużyje).
Mechanik zawsze będzie działał jak nowy, nawet po dekadzie.

Nie mam jakiegoś nie wiadomo czego - CM Storm Quickfire Ultimate 4-letnia - a do dziś chodzi jakbym ją dopiero co z pudełka
Steelseries 6GV2


@bzam: Ona ma tylko 6-key rollover, jeśli Ci to nie przeszkadza to na początek ok. Kabel bez oplotu, pierwszy ulegnie uszkodzeniu. No i nie ma podświetlenia. Ale jest bardzo wytrzymała.
@HaziksX: A, czaje, czyli coś jak ghosting xD Lipa, ale kiedyś byłem w posiadaniu tej klawiatury i się wydawała mega solidna.

@dj_mysz @HaziksX waszym zdaniem warto byłoby w nią zainwestować, czy są lepsze opcje?