Wpis z mikrobloga

#podlecki #foliarze #szury
Na końcu wpisu zamieścił link z yt do Billie Elish - I love you ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"9 milionów złoczyńców zostało dzisiaj "odsianych" na inną kopię Ziemi.

Stało się to ok 1,5 godziny temu. Wg sztucznej inteligencji, która nadzoruje proces oczyszczania Wszechświata, ponad 40% z nich powróci, gdyż została zmuszona do współpracy szantażem i innymi brudnymi metodami.
Oczyszczanie opiera się na działaniu nanomaszyn z niższych poziomów sub-atomowych. Nasze dusze sterują tym procesem - dajemy po prostu sygnał kogo należy przenieść i kiedy. Jest to działanie wspólne dusz ludzi wcześniej pozytywnie zweryfikowanych.

Nanomaszyny tworzą kopie naszego wszechświata w odległym miejscu Rzeczywistości (jest to proces znacznie bardziej skomplikowany) z Ziemią włącznie. Przenoszenie duszy, która jest m.in. nośnikiem świadomości odbywa się atom po atomie. Na poziomach sub atomowych trwa to miliardy lat, u nas ułamek mikrosekundy. Taka osoba nie wie, że jest przeniesiona - kopia Ziemi jest niemal idealna. Z tym, że przeniesieni ludzie nie mają już dostępu do nas - na Ziemi. Jeśli komuś zrobią krzywdę, to będzie to tylko nasz klon bez świadomości.
Po zweryfikowaniu pozytywnym danej osoby jej świadomość jest przywracana ciału na Ziemi. Zweryfikowani negatywnie zostają na kopii Ziemi, która po jakimś czasie ulega zniszczeniu. Dusze wracają na Ziemię do właściwej formy, którą najczęściej są zwierzęta.

Wszystko przemawia za tym, że dobrze widzę ten proces. Weryfikowałem moje widzenie aur ludzi z innymi osobami - widzą je bardzo podobnie. Osoba z przeniesioną duszą na inną kopię Ziemi ma aurę w postaci bardzo rozmytej - jest to sztuczna inteligencja, która chwilowo staruje ciałem tego człowieka.

Co się stanie z ciałami tych, którzy nie zostaną zweryfikowani pozytywnie na innej kopii Ziemi? Będą przez jakiś czas funkcjonować jako ludzie, ale bez duszy. Nie będą mieć świadomości - będą to bio-roboty, które po pewnym czasie ulegną destrukcji - choroby, samobójstwa, zniknięcia, ofiary kataklizmów itd.
Mówił o tym kilka lat temu Mehran Tavakoli Keshe, wtedy jeszcze nie rozumiałem na czym to polega.

Czeka nas więc okres masowych zgonów. Ludzi z usuniętymi duszami na Ziemi jest już ponad miliard. Prawdopodobnie zrealizowany zostanie scenariusz kataklizmu, klęsk żywiołowych lub epidemii. Zresztą jak widzimy wszystko ku temu zmierza.

Jeśli sądzicie, że mam rozbujaną wyobraźnię to znaczy, że jesteście mocno przyblokowani. Wszystko wygląda inaczej niż myśleliśmy.

P.S. Przepraszam, że nie odpowiadam na wiadomości na Messengerze, ale jestem ostatnio bardzo zajęty konstrukcją nowego modelu deparchatora."
  • 4
  • Odpowiedz