Wpis z mikrobloga

Co wam się wykopki tak nagle dziki kapitalizm przestał podobać? Ładnie się obudziliście z ręką w nocniku. Gdybym miał tyle pieniędzy, to wykupiłbym te wszystkie mieszkania, reklamując się jako samotna matka z dzieckiem dla waszego bólu dupy i narzekań o "nieprawdziwie wolnym rynku", "Januszach". Oczywiście wynajmowałbym wszystkie i zarabiał na was frajerzy, a wolnych chwilach od leżenia na dupie na Malediwach spamowałbym kolejnymi odcinkami "Prostej Ekonomii" i pisałbym o tym, jak bardzo jesteście niezaradni i jak bardzo złym pomysłem jest opodatkowanie mojego przychodu z mojej bardzo ciężkiej pracy tzn. z wynajmu podatkiem progresywnym 75%.
#natropieflipperow #antykapitalizm
  • 53
  • Odpowiedz
  • 1
@lewackie_japko nie no, zajebiste porównanie. Przede wszystkim oglądając reklamę wiesz że to reklama, a w przypadku tych ulotek od samego początku (ulotka ma wyglądać na pisaną odręcznie) do momentu podpisania umowy właścicielowi mieszkania jest sprzedawana ckliwa historyjka o tym, że ma do czynienia z młodym małżeństwem które chce kupić to mieszkanie dla siebie, na własne potrzeby, i że mają ciężko w życiu.

Sam fakt, że przyszło Ci do głowy porównywanie tego z
  • Odpowiedz
oglądając reklamę wiesz że to reklama


@Bleck: oglądając ogłoszenie o chęci kupna mieszkania, wiem, że to ulotka o kupnie mieszkania

ulotka ma wyglądać na pisaną odręcznie

a hamburger ma wyglądać na prawdziwy

do momentu podpisania umowy właścicielowi mieszkania jest sprzedawana ckliwa historyjka o tym, że ma do czynienia z młodym małżeństwem które chce kupić to mieszkanie dla siebie

do momentu zakupu hamburgera kupującemu sprzedawana jest ckliwa historyjka o tym, że ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lewackie_japko: hahahaha genialnie pojechałeś. Taka prawda niestety. A Ci którzy mówią że byś kasę #!$%@?ł nie wiedzą że powyżej pewnej sumy zaczyna się długa droga do następnego szczebla typu jacht lub samolot prywatny, przed którym zwyczajnie nie ma na co wydawać bo już wszystko masz, dziura zapchana, kompleksów brak. #!$%@?.
  • Odpowiedz
W sumie co ja tam będę się produkować. I tak rzadko wchodzę do tego chlewu, a jak już wchodzę to tylko po to, żeby się z was "ekspertów" pośmiać xD
Pozdro i z fartem, walczcie z patologiami dzisiejszego kapitalizmu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@lewackie_japko: korwinisci weszli na rynek pracy i okazało się za uczciwoscia i ciężka praca to się można garba dorobić a niewidzialna ręka rynku to ciota i #!$%@?. A, tak zapomniałem, to nie jest prawdziwy kapitalizm.
  • Odpowiedz
@Drakii: przecież dokładnie to robią ludzie z kartek wrzucanych na #natropieflipperow


@lewackie_japko: no i byc moze banka peknie, w 2008 r. tez nikt sie nie spodziewal krachu. A wtedy bedzie "chlip, chlip, panstwo pomusz" i ckliwe wywiady w telewizjach sniadaniowych ze na oplaty za dom nie ma a dwa dzieciatka na utrzymaniu.
  • Odpowiedz