Wpis z mikrobloga

Co wam się wykopki tak nagle dziki kapitalizm przestał podobać? Ładnie się obudziliście z ręką w nocniku. Gdybym miał tyle pieniędzy, to wykupiłbym te wszystkie mieszkania, reklamując się jako samotna matka z dzieckiem dla waszego bólu dupy i narzekań o "nieprawdziwie wolnym rynku", "Januszach". Oczywiście wynajmowałbym wszystkie i zarabiał na was frajerzy, a wolnych chwilach od leżenia na dupie na Malediwach spamowałbym kolejnymi odcinkami "Prostej Ekonomii" i pisałbym o tym, jak bardzo jesteście niezaradni i jak bardzo złym pomysłem jest opodatkowanie mojego przychodu z mojej bardzo ciężkiej pracy tzn. z wynajmu podatkiem progresywnym 75%.
#natropieflipperow #antykapitalizm
  • 53
  • Odpowiedz
@Qrnl: Teraz byś wykupował mieszania kiedy są super drogie a jak bańka na rynku pęknie to nie dość że stracisz połowę ich wartości to jeszcze nie będziesz miał komu wynajmować bo kryzys sprawi że popyt na mieszkania spadnie.
  • Odpowiedz
Zakładaj biznesy jak to takie łatwe i podbijaj świat xD

@Drakii: przecież dokładnie to robią ludzie z kartek wrzucanych na #natropieflipperow
w sumie to nawet nie odniosłeś się do sedna problemu, tylko podważyłeś moją zdolność do prowadzenia jakiegokolwiek biznesu xD
to niezła analiza

bańka na rynku pęknie

xDDDDDDDDDDD
już to #!$%@? słychać od 20 lat, a mieszkań nadal brakuje
najwyraźniej wolny ryneczek nie potrafi rozwiązać tego problemu
  • Odpowiedz
@Drakii: dobra, w sumie to dalsza dyskusja nie ma sensu. Wynajmowanie mieszkań to rzeczywiście bardzo trudny biznes, tak mi na wykopie pewien ekspert napisał. Jak już wyjdziesz ze swojej bańki np. wyprowadzając się od rodziców i postanowisz wynająć mieszkanie w lepszej lokalizacji niż zadupie, to spodziewaj się castingów.
  • Odpowiedz
  • 2
Co wam się wykopki tak nagle dziki kapitalizm przestał podobać?


@lewackie_japko
Widzę że masz problem z myśleniem, to Ci wyjaśnię. Chodzi o metodę (podszywanie się pod młode małżeństwo itp. żeby wzbudzić litość i kupić jak najtaniej). Otóż jest to typowe oszustwo art. 286 kk.
  • Odpowiedz
@Drakii: masz rację, dyskryminuję "ekspertów" z wykopu, swoimi pytaniami o wiek i doświadczenie.
jak aplikujesz o pracę i na rozmowie pytają się ile masz lat doświadczenia to też czujesz się dyskryminowany?
@Bleck: czym jest marketing? hamburgery z macdonalda wyglądają też jak na zdjęciach?
  • Odpowiedz