Wpis z mikrobloga

Dzieńdoberek i eluwineczka Mirabelki i Mireczki oraz jesieniary,
ja tylko się przypomnę z akcją i serdecznie powitam na tagu nowych obserwujących #10000mniejoszukanychemerytow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cały czas zapraszam do zabawy wszystkich pasjonatów #spam telefoniczny oraz #januszebiznesu. Jak ja tych cwaniaków serdecznie nienawidzę - z tej okazji zapraszam Was do zabawy!

Wygląda na to, że ostatnio znowu ktoś kupił kradzioną bazę numerów i #telemarketing zaprasza na #pokazy #garnki #garnkiza9klockow czy co tam teraz jest na topie (jakoś nigdy nie wsłuchiwałem się zbytnio bo po odebraniu telefon kładę z boku i wracam do pracy i co chwile odpowiem jakimś yhm/oczywiście/aha).

Wracając do sedna sprawy - Postanowiłem zepsuć statystyki i uratować kilku potencjalnie oszukanych emerytów. To bardzo proste:

Jak dzwonią to przyjmujcie zaproszenie entuzjastycznym głosem (i kilka dni później potwierdzajcie że przyjdziecie) - telemarketer dzwoniący do Was nie jest niczemu winny - może to pierwsza praca, może nie umie znaleźć lepszej roboty i bluzganie do niego nic nie zmieni i tylko wykończy go psychicznie. Nie bluzgajcie do telemarketera - i tak ma płaconą stawkę godzinową i najwyżej premii nie wyrobi.(poza tym po takim namawianiu do bluzgania nie mógłbym spojrzeć w oczy dziewczynom zza ściany co siedzą na słuchawce i obsługują ruch przychodzący do korpo gdzie pracują).

Zmieni za to zapisanie się na pokaz i potwierdzenie - zawsze możecie podać randomowe dane (oni tego nie sprawdzają) [sugerowany wiek 40-50+] i jak zapytają powiedzieć, że weźmiecie ze sobą jedną lub dwie osoby. Czasami zadzwonią jeszcze raz lub dwa razy żeby im potwierdzić.

To zawsze 2-3 zablokowane miejsca. Nawet jeśli zakładają, że nie przyjdzie im np 20% to przy zmasowanej akcji statystyki się pogorszą.

Od siebie jeszcze często zostawiam niepochlebny lecz kulturalny komentarz pod profilami w google że nie podoba mi się, że firma wynajmuje sale/lokal na prezentacje firmom które sprzedają garnki za 10000zł emerytom (ale nie zachęcam i nie podjudzam nikogo do dodawania takich komentarzy)

#oszukujo #wroclaw #oszustwo #tematdlauwagi
  • 1
  • Odpowiedz
Nie bluzgajcie do telemarketera


@Patryk: raz udawałem starszą osobę i telemarketer nie wytrzymał i mnie zbluzgał od starych głuchych chu***, no więc nie wiem czy to dobra rada nie bluzgać na nich
  • Odpowiedz