Wpis z mikrobloga

Szukajka w Windows 10 nie działa (search bar w dolnym lewym rogu) W firmie na kilku laptopach mam ten problem. Na jednym jeszcze dzisiaj działało (potem był reset systemu bo chciałem coś sprawdzić) i teraz nawet na tym nie działa. Czy to przez jakąś najnowszą aktualizację?
#windows10 #windows
  • 24
@mango: Masz na myśli Usługę? Sprawdzałem - jest włączona, resetowałem ją - nic to nie dało. Generalnie próbowałem kilka podstawowych rozwiązań z Google. Windows Troubleshoot coś pisze o braku uprawnień dostępu do folderów.
@dewix223: Kur*a a ja od godziny z tym walczę :D właśnie dwa lapki dostają najnowszą instalkę. Zobaczymy. Gdzieś czytałem, że odinstalowanie najnowszej aktualizacji 1909 i zainstalowanie ponownie pomaga.
@Uncy: Hahaha :D Ale to nawet padło w systemach bez tej najświeższej aktualizacji KB4532695 - sprawdzałem teraz na różnych laptopach i nie mam tej aktualizacji i też nie działa szukajka. A ta szukajka to jedna z lepszych rzeczy w Win10 :d
@Koliat: You sure, że to jest tego wina? Zakładam, że jak usługa pada to mowa o usłudze online. A ta wyszukiwarka raczej też działa jak komp nie jest podpięty do internetu.
@kuzynsyna: Ale nic nie znajduje czy masz tak jak ja że jak kliknę ikonę Lupy to otwiera się czarne okno bez zadnych kafelków. A z tego co widziałem to zawsze po kliknięciu kafelki się pokazywały