Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Najlepsze w tych wszystkich kartach pułapkach jest to, że znam: geja, który wyzywa organizacje LGBT od pedałów i uczestników ich marszy od ciot, niewierzących, którym przeszkadza obrażanie wierzących, kiedyś miałem okazję poznać murzyna-konserwę, znam jeszcze PiSowca, który krytykuje PiS za cyrk z sądami, platformesa, który ciśnie bekę z haseł o dyktaturze PiS, opuszczaniu unii i wyprowadzce polski ze świata zachodu, platformersa który gardzi TVN itp. itd. Na wykopie nikt by
@chwed:
Może znasz. Ale pytanie brzmi: co z tego?
Wiadomo, że ciągnie swój do swego i taki prawak znajdzie sobie również prawicowego znajomego geja. Czy tacy ludzie istnieją? Owszem istnieją.
Być może wśród starszych są znaczną częścią, ale wśród mojego pokolenia są śmiesznym marginesem. Problemem jest to, że niektórzy próbują narzucać narrację jakoby marsze nie były popierane przez większość osób LGBT i uczestniczyli w nich tylko skrajnie zafiksowani aktywiści co jest
@chwed: Zapewne znasz, i teraz pomyśl czy skoro kolega gej wyzywa innych gejów od pedałów i ciot (zakładając że nie mówi również o sobie i poprostu ma spory dystans, żartuje) to czy to znaczy że to dobry dowód na to że osoby LGBT są złe czy może kolega albo do końca nie akceptuje samego siebie i wciąż jest na etapie nienawiści do gejów ponieważ sam nim jest, albo czy przypadkiem nie
wyzywa innych gejów od pedałów i ciot


@McWozniak: Wyzywa ich, bo według niego robią cyrk i babrają się w politykę i nie chce być z nimi utożsamiany.

zakładając że nie mówi również o sobie i poprostu ma spory dystans, żartuje


@McWozniak: O sobie też tak często mówi w żartach, na zasadzie - jestem pedałem, nie muszę się wstydzić, że uwielbiam Harrego Pottera itp. To nie jest w ogóle istotne, zwyczajnie
@chwed: tak tylko w tym poście jest beka z ludzi którzy używają takich jak twojego kolegę do Argumentów, a nie beka z tego że tacy ludzie istnieją dlatego zapytałem cię czy to dobry argument żeby określić że LGBT jest złe. Druga sprawa że ty z tego co widze jesteś raczej umiarkowanym człowiekiem i łatwo mi uwierzyć że masz Kumpla geja. Za to jak jakaś konserwa która codziennie wylewa żale an el
@saakaszi:
A ja tam nawet lubię chrześcijaństwo, ale nie kumam dlaczego wolność słowa przestaje obowiązywac w przypadku religii. #!$%@? mnie obchodzą czyjeś uczucia. xD