Wpis z mikrobloga

ciągłe zmęczenie, wahania nastrojów, brak koncentracji, ogólna niechęć do życia. Postanowiłem zrobić sobie podstawowe badania, krew mocz cukier itp. okazało się, że wszystko jest w porządku. lekarz skierował mnie dalej na badania hormonów tarczycy, poziomu witamin d i b12, i ew. na występowanie jakichś pasożytów, lecz stwierdził, że to prawdopodobnie na wyorst i, że skłaniałby się tutaj ku psychice. Polecił mi psychiatrę i psychologa. Zdawałem sobie sprawę z mojej sytuacji od dłuższego czasu, czułem że powinienem udać się do psychologa bo to nie jest normalne i nie miałem z tym problemu do.. dziś XD dziś pochwaliłem się tym mojemu najlepszemu kumplowi, że lekarz zalecił mi wizytę u psychologa i psychiatry w celu ewentualnych leków na mój stan, zgadnij cie jaka była reakcja mojego NAJLEPSZEGO kumpla, który widział u mnie zawsze problemy z tym, lecz z uwagi na moje wahania nastrojów nie dziwie mu się, że po takim czasie już przestał zwracać na to uwagę (raz miałem energii mnóstwo, raz byłem wyczerpany i taka karuzela kilka razy w ciągu nawet dnia). TAK XD zaczął się #!$%@? ze mnie śmiać, że jestem psychiczny, rozumiecie to? Teraz mam ogromne obawy, żeby iść do ów lekarzy, szczególnie jeśli miałoby to jakimś cudem wypłynąć gdzieś dalej.( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie #depresja #psychologia i może #logikaniebieskichpaskow
Paradoksalnie to bardzo dobry chłopak, pomoże mi za każdym razem kiedy go o to poproszę, ale zaskoczył mnie bardzo negatywnie tym, nie wiem co myśleć.
  • 12
  • Odpowiedz
@Merli20: a jak się do tego zabrać najlepiej? bo niestety temat lekarzy mi obcy jest bardzo, pierwszy raz z własnej woli w ogóle zrobiłem sobie badania.
  • Odpowiedz
@s_inai: Poszukaj opinii, nie idź w ciemno. Z psychologiem na NFZ jest #!$%@?ście ciężko. Z psychiatrą nie wiem, ale warto się zorientować. Ja chodzę prywatnie i owszem tanio nie jest. Wizyty są co 2-3 miesiące. Plus leki, ale wiele na refundacji jest tania jak barszcz. Z doświadczenia: im wcześniej się zgłosisz, tym lepiej.
  • Odpowiedz