Wpis z mikrobloga

Ile kosztuje Wykwalifikowany Pracownik wielozadaniowytym bardziej Pracownik Kompetentny Zawodowowielu ludzi mnie o to , pytadla tego pozwalam sobie na opis sytuacji , by Pracodawcy pokazania ,ze Tanio to NIE znaczy wcale Dobrze , no wiec .
- Pracownik Wykwalifikowany dobrze Wyszkolony - inteligentny z szeregiem doswiadczenia Bojowego i wszelkimi Uprawnieniami .
-Dyplomami
-Medalami
-Pucharami
-Zezwoleniami
-Uprawnieniami
-Certyfikatem
-Prawem do Wykonywania Zawodu
-Wiedzo zdobyto w terenie - praktycznie
-Pracownika jaki pracuje fizycznie jak i za biurkiem .
Cennik za takiego jest co najmniej pula 110zlza godzine pracy to , podstawa wynagrodzenia do Motywacji do lepszej pracy .
- ,, Za miast karania ludzi i okradania ich z godzin pracy jak i Wynagrodzenia oraz robienia z pracownika NIEWOLNIKA '' Nie przynosi to efektu Pozytywnego , a nawet przynosi ale NEGATYWNY WYNIK dla firmy czyli utraty ludzi .
Po za tym ludzi AMBITNYCH trzeba Lepiej motywowania przez BONUSY i PREMIE jak i AWANSE - INWESTOWANIA w Pracownika .
Wielu ludzi mi zarzuca bo NIE potrafie Pracowania w Terenie - fizycznie az wielu ludzi zaskocze mam szeroki wachlarz zawodowy kosztuje 200tys Rocznie w tym koszty godzinowe czyli wedle stawki i cennika ustalonego przez nowe szefostwo jakie mnie wspiera za to moim byłym pracodawcom mam tylko jedno do powiedzenia wasza wartosc spada , a moja wzrasta .

#pracbaza #wygryw #praca #kwalifikacjezawodowe