Wpis z mikrobloga

HALO!
Takie mamy nie najlepsze media. TVP i TVN nie da się oglądać, Onet to dramat itd itd...
Gdzie można znaleźć najbardziej obiektywne informacje? Ktoś pomoże, rzuci jakimś linkiem? Sam aktualnie czytam Rzeczpospolitą, ale chciałbym się dowiedzieć czy jest jakieś lepsze źródło w miarę obiektywnych informacji. Pomożecie?
  • 10
  • Odpowiedz
@dzapanisko: niezależna.pl jest chyba dość mocno zależna... A przynajmniej takie miałem wrażenie jak zaglądałem tam kiedyś dość często (chociaż było to ze 2 lata temu)
Telewizja republika - spróbuję. W sumie za bardzo telewizji nie oglądam, może akurat :V
  • Odpowiedz
@piechu36: Telewizja republika, to bardziej telewizja internetowa niż tradycyjna. Z gazet, to Gazeta Polska, to też tuba pisowska, z drugiej strony Wyborcza, Newsweek, to POwskie syfy. Z radiem jest podobnie. Z tego co słyszałem, to Polsat jest jako tako obiektywny, o ile to w ogóle jest możliwe. Sam nie wiem do końca, nie oglądam TV od 6 lat :>
  • Odpowiedz
@dzapanisko: no jeśli chodzi o gazety i portale to jak mówiłem, tykam jedynie Rzeczpospolitej. Nie wiem czy to najlepsze miejsce, ale szukam kolejnych alternatyw (lepiej mieć więcej niż mniej). Telewizja nie jest mi tak bliska, tam za bardzo nie szukam. Interie zacznę teraz testować :V
  • Odpowiedz
@piechu36: Rzeczpospolitej nie czytam od kilku lat, a wcześniej czytałem, tylko dlatego, że miałem darmową z pracy :> Z te pieniądze (gratis) była bardzo dobra, jako lektura i podpałka do grilla/kominka. Polecę jeszcze news.google.pl tam masz zbiór aktualności z różnych stron, często masz źródło do wyboru przy danym newsie.
  • Odpowiedz