Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Mirko lubi inby ze znanymi ludźmi to opowiem wam krótka historię o Przemku Rudzkim.

W ubiegłym sezonie wziąłem udział w jego lidze #fpl. Tak się szczęśliwie złożyło, że wygrałem. Napisałem raz i coś tam odpisał. Od tego czasu minęło ponad pół roku, a nagrody wciąż nie ma. W międzyczasie próbowałem się kontaktować jeszcze raz (screeny w komentarzu), ale również bezskutecznie.

Normalnie miałbym to w dupie. Nie będę przecież błagał wielkiego dziennikarza, żeby wysłał nagrodę. Jednak ktoś w moim imieniu próbował go pytać o sprawę na YT i Przemek postanowił skłamać.

Dla równowagi zdradzę, że Andrzej Twarowski nagrodę za swoją ligę wysłał natychmiast, a z racji tego, że pomylił rozmiar, od razu dosłał druga koszulkę, dodając, że mogę zostawić obie.

#premierleague
JanuszSnieg - Mirko lubi inby ze znanymi ludźmi to opowiem wam krótka historię o Prze...

źródło: comment_c2Ibxypn7GvPsu3D1vc7EsZrqVKgwrso.jpg

Pobierz
  • 22
@Ryjuss w przeciwieństwie do paru gównianych blogów od których w końcu nic nie dostałem. Z Rudzkim gadałem chyba na facebooku ale to były czasy przed Instagramowe ;)
@JanuszSnieg: Ludzie wiedzą o tej koszulce bo go podpytują, a on tylko stroi miny i jest mocno tym podirytowany bo wg niego sprawa jest załatwiona. Wspominał chyba też o tym, że w następnych konkursach będą do wygarnia koszulki tylko top 6. Jakby Leicester w nim nie było... Nawet jeśli miał problem z wyjazdówką, to mógł z klasą z tego wybrnąć i zaproponować choćby domową. Stawiam na to, że miał problemy z
@JanuszSnieg: Wielki pan dziennikarzyna. Koszulki Leicester mozna bez problemu zakupic z wysylka do Polski z oficjalnej strony klubu, stawiam, ze tak samo jest z Bournemouth, a pewnie i jakies #!$%@? z Ligue 2 ci wysla kuriera z koszulka do Polski jak sie z nimi skontaktujesz. Pluje na takich ludzi, wyslalbym ci miras sam ale oszczedzam na dom, sam wiesz jak jest xD Nawet z ciekawosci wszedlem na strone lisow czy maja
@JanuszSnieg: kiedys na jakims live mowil, ze wyslal nagrode komus kto sie podszyl a potem sie okazalo ze jednak nie bo wygral faktycznie ale w innym konkursie czy cos ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i jest wieczny problem z koszulkami spoza top6