Wpis z mikrobloga

to miałbyś wysyp pomidorów na aimbocie i amoraka co bitwę.


@wRUKwiony_Frustrat: nieprawda. musialby stac chyba 10 metrow od ciebie zeby moc faktycznie trafic tam gdzie celuje + 27% na uznanie ammoracka za trafiony + hp modulu, ktore wytrzymuje zwykle co najmniej 2-3 trafienia liczac dziala 120+ i papierowe ammoracki (chyba ze strzelamy z dziala 155+ w meda albo isa7/113 i rngesus nam sprzyja ze wszystkimi rollami

czyli 0,27x0.27x0.27. Taka jest szansa,
@wRUKwiony_Frustrat: jak stal 90% bitwy w krzaku i strzelal, to bedac w stanie strzelac w weakspoty dawno by dostal spota, bo chyba nie myslisz ze z 400-450 i wiecej metrow ktos jest w stanie strzelac po weakspotach
Po prostu mu sie bitwa ulozyla, ale nawet pies z kulawa noga by w takiej bitwie zrobil 4k

Gdyby faktycznie mu tak haxy pomagaly, to by mial 3 marki na tym progetto. Moge strzelac,
I ktos ma sie przejmowac aimbotem jak typ nawet


@Norskee:
Uwaga, skomplikowany przykład z zastosowaniem analogii:

- Seba #!$%@?ł 5 ziko...
- "ktos ma sie przejmowac zlodziejem, jak typ skroił tylko 5"

taki lamus z warpackiem po prostu ejst


@Norskee: Taki lamus z warpackiem powinien ponieść konsekwencje. Nie interesuje mnie, czy mody mu pomagają, czy nie.
Idąc twoim tokiem myślenia, nie powinno się karać pijanego kierowcy, który nie spowodował wypadku samochodowego, ani nikogo nie zabił. No bo nie zrobił nikomu krzywdy.
@teh_m: a kto powiedzial ze nie ma poniesc konsekwencji? Prosze, zacznij czytac ze zrozumieniem

Wystarczylo wziac nagranie wyslac do supportu i tyle, a nie halas robic na caly swiat bo jakis niemiec sobie klika z laserami i i tak robi gowniane wyniki XD
Nikt typa nawet nie zna
Prosze, zacznij czytac ze zrozumieniem


@Norskee: Zacznij pisać tak, żeby nie trzeba było dawać twojego tekstu dzieciom na lekcji z tematem "co autor miał na myśli".
więc nie wiem po co usilnie się doszukujesz czegoś, czego nie napisałem


@Norskee: Stwierdziłeś, że niczego groźnego nie robi. Ale wiesz co? Jesteś doskonałym przykładem typowego polackiego podejścia pt. "#!$%@? z nim, nie moja sprawa". Na Reddicie kolesia #!$%@? jak burą sukę, a ty, jak klasyczny nosacz po meczu: "nic sie nie stao" - no bo nie dotyczy bezpośrednio ciebie.
@teh_m: ehh brak słów.

Pokaż mi gdzie napisałem, że niczego groźnego nie robi, bo się tu cyrk zaczyna robić

Niepotrzebny hałas na kolesia, którego nikt nie zna i oglądały go 3 osoby, z czego jedną z nich był on sam, a tu wielkie halo jaki wielki STREAMER oszust. Nie pierwszy i nie ostatni cymbał co stream z haxami odpalił, tylko nikt się tak tym nie napala

Żeby typ był jakimś STREAMEREM,
@teh_m: A ten ciagle to samo...

Kiedy zrozumiesz roznice miedzy stwierdzeniem, ze typ jest niegrozny, bo i tak gra slabo w kontekscie wypowiedzi OPa i ammorackach i wynikach 4k na bitwe, ktore sa naciagane, bo strzelanie w wot to może 10% wyniku, a samym faktem, ze cheatowanie jest nie fair?
@teh_m: to co po do mnie piszesz jak nawet nie chcesz przeczytać ze zrozumieniem co piszę i do jakiej części wypowiedzi się odnoszę? Piszę, że typ na haxach jest słaby i o żadnych wynikach 4k na bitwę i ammorakach co bitwę nie ma mowy, bo haxy nie będą się za niego dobrze ustawiać, a ty mi tu pieprzysz jakież bzdury o tym, że niby mówię, że typ ma sobie dalej grać
@teh_m:
Do ciebie i innych leniwych bałwanów żeby im nie przyszło się segurować tymi bzdurami, które wyrzygałes w moim kierunku, więc podsumuję i sprostuję na poziomie 10-latka żeby każdy na pewno zrozumiał

1. typa nikt nie ogląda i nie jest żadnym STREAMEREM
2. wpis o tym, że typ jest niegroźny odnosi się do wyników w bitwach kiedy gramy przeciwko takiemu elementowi, bo jak widać, samo celowanie to za mało i na
typa nikt nie ogląda


@Norskee: To twoje zdanie.

typ jest niegroźny


@Norskee: Publicznie przyznaje się do łamania regulaminu, TOS, czy jak się to nazywa. To ciche przyzwolenie dla innych: "róbcie tak, bo ja tak robię i nic się nie dzieje".

powyższe w żaden sposób nie sugeruje


@Norskee: Sugeruje. Wszystkie twoje komentarze to tandetna próba obrony tego kolesia i bagatelizowanie tego, co robi. W dodatku nieudolnie wzmacniana (XD) emotikonami i
@teh_m:

Sprawdziłem statystyki oglądalności i wykresy mówią, że nikt go nie ogląda, 10 tygodni z rzędu -1-2 wyświetleń kanału

I to jest "moje zdanie"

To ciche przyzwolenie dla innych: "róbcie tak, bo ja tak robię i nic się nie dzieje".

dla kogo skoro nikt go nie ogląda i został zgłoszony? Moje wątpliwości odnoszą się tylko do robienia hałasu, że STREAMER hackuje. to nie jest żaden streamer

Sugeruje. Wszystkie twoje komentarze to
@teh_m: Widzę, że ty naprawdę masz jakiś problem, zastanawia mnie tylko co takiego ci zrobiłem, że się tak #!$%@?łeś mnie jak gówno psiego ogona i pomimo tego, że kilka razy próbowałem ci zasugerować, że nie rozumiesz czego dotyczą moje odpowiedzi, ty ciągle brniesz w to samo
gnębiłem cię w szkole, matkę ci zwyzywałem czy co? Po co się tak mnie upierdliłeś i nie odpuszczasz?
@teh_m: typowy gracz wota
nic mu nie zrobiłeś, ae sie ciebie #!$%@? i swoja glupote zwala na wszystkich dookola, nie dociera tez, ze jest w bledzie chociaz moze spojrzec i obejrzec wszystko jeszcze raz

Przestan prosze sie do mnie odzywac, dodaj mnie na czarnolisto, bo ja wlasnie to zrobilem

Szkoda mi zycia na takich trolli, wiec nie widze zadnego sensu w tym zebym ja widzial twoje wpisy i ty moje skoro
jakis staly bywalec tego tagu robi taki cyrk


@Norskee: Nie da się zrobić większego cyrku z tego tagu- odkąd pamiętam, był dnem. Zmieniło się tylko to, że dawniej był dnem stawu, potem bagna, a teraz jest dnem zbiornika z szambem.
@teh_m:

Nie da się zrobić większego cyrku z tego tagu- odkąd pamiętam, był dnem. Zmieniło się tylko to, że dawniej był dnem stawu, potem bagna, a teraz jest dnem zbiornika z szambem.


dzieki takim trollom jak ty, ktore nie potrafia jednego zdania przeczytac ze zrozumieniem, a potem rzucaja w kogos tekstami o zalosnym polackim podejsciu
Ha tfu, typie i przestan wiecej pisac do mnie, chociaz tyle dla mnie zrob

a jak
Jak sie nie podoba nie wchodz


@Norskee: Och, ależ tag mi się podoba. To dzięki niemu zdobyłem JT 88, T23E3, Ob 907 i kilka innych ciekawych rzeczy do gry. A że trzeba je wyławiać z lawiny syfu, jak "mam trzy gwiazdki na lufie", "artyleria to gufno", albo "paczcie jaka bitwa siadła", to nie moja wina. Nie można mieć wszystkiego na raz.

nie zawaracaj dupy swoimi frustracjami

Jedynym sfrustrowanym wydajesz się być
Nie da się zrobić większego cyrku z tego tagu- odkąd pamiętam, był dnem. Zmieniło się tylko to, że dawniej był dnem stawu, potem bagna, a teraz jest dnem zbiornika z szambem.

A że trzeba je wyławiać z lawiny syfu, jak "mam trzy gwiazdki na lufie", "artyleria to gufno", albo "paczcie jaka bitwa siadła", to nie moja wina.


@teh_m WSZYSCY TYLKO NIE JA, JA WCALE

Zapomniałeś chyba, że w internecie nic nie ginie,
@Norskee: Damn, to czarnolistowałeś mnie w końcu, czy nie?

WSZYSCY TYLKO NIE JA, JA WCALE


Ale o co chodzi? Skoro każdemu wolno, to ja też mogę dolać szlamu do szamba (o_O)
nie moja wina


@teh_m: Twoja

Tak, jesteś na czarno, stwierdziłem, że poświecę jeszcze 3 miuty i zostawię podsumowanie twojej hipokryzji i "polackości" dla potomnych żeby wiedzieli czego się po tobie spodziewać, a przynajmniej żeby nie próbowali wdawać się z tobą w dyskusje. Ja spróbowałem i wystarczy jeśli chodzi o użytkowników tego tagu