Wpis z mikrobloga

Elo mireczki z #warszawa

Stoimy z różowym przed podjęciem decyzji gdzie kupić mieszkanko. Rozważamy Ursus szamoty oraz Bemowo Chrzanów.

Jak myślicie, która dzielnica jest bardziej przyszłościowa? Zastanawiam się czy samo m2 powinno zakończyć sprawę. Na korzyść Ursusa przemawia oczywiście cena bo myśle ze 10 metrów w tej samej cenie można dostać.

( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@Dottore: @LubieSzaszylkiZLublina: teraz mieszkań na Chrzanowie ale mieszkanie jest już za małe i myślimy o zmianie. No właśnie nie to samo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) gdyby tak było brałbym tańsze a za zaoszczędzony hajs kupił sobie motór xd
  • Odpowiedz
Ursus szamoty oraz Bemowo Chrzanów.

#warszawa


@dextress: pick one xD

A tak powaznie to obie lokalizacje to koniec świata z tym ze ursus ma kolejke a bemowo osiedla w polu... chyba ze oboje jezdzicie samochodami i dojazd wam nie straszny...
  • Odpowiedz
@dextress: dla mnie większa wagę ma samo mieszkanie, jego układ, metry i czy jest widne. Bo jak przeliczysz czas życia to więcej i tak spędzisz w mieszkaniu niż na dojazdach albo wyjściach do sklepu.
  • Odpowiedz
@dextress ja też mam z nimi styczność w pracy, to nie znaczy że jak oglądam film w domu to fantastycznie jest go pauzować co kilka minut bo przez hałas startującego samolotu nic nie słyszę (przy otwartych oknach, jedynie zimą jest w miarę ok). No i @Lorenzo_von_Matterhorn ma rację, bo są lepsze lokalizacje z dojazdem na same lotnisko, z Ursusa i tak masz przesiadkę
  • Odpowiedz