Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motoryzacja #opel Motomirki, mam problem z Agila z 2001 r. Nie działa prędkościomierz, licznik kilometrów, obrotomierz, poziom paliwa i temperatura silnika. Lampki kierunkowskazów, hamulca itp działają.Pytanie czy ktoś się z takim problem spotkał i go naprawił?
  • 11
@asffaf: sprawdzaj bezpieczniki i połączenia w nich, miałem to samo. Jak coś chcesz o niej wiedzieć to pytaj, praktycznie całą rozebrałem i złożyłem w ciągu 6 lat. (Włącznie z pompą paliwa w baku)

No i chyba gdzieś mi się zawieruszyła instrukcja obsługi do niej, jak nie masz to mogę dosłać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: Jak możesz to podeślij. Ile Agila ma skrzynek bezpieczników? W komorze silnika jest jedna. W kabinie też jest druga? Ta usterka co jakiś czas się pojawia. Raz liczniki dobrze działają a dziś cały dzień już nie. Może to być uszkodzony czujnik prędkości?
@asffaf: w komorze silnika masz jedną, w kabinie jest druga, jakoś pod włącznikiem świateł pod plastikami, powinna być osłonięta brązową nakładką, nie pamiętam czy trzeba odkręcać wnętrze półki pod kierownicą, chyba nie. Ogólnie to albo licznik masz niedokręcony albo bezpiecznik pada, słaba robota jest z tym, ja tam grzebałem zawsze odsuwając fotel kierowcy, kładłem się plecami na progu a jak było zimno to całkiem na podłodze, nogi na fotel i zamykałem
@asffaf: a instrukcję mam ale chodziło mi o wersję papierową. Po wypłacie mogę wysłać paczkomatem.

Masz klimę w swojej agili?

Masz już/miałeś problem z filtrem paliwa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: Jeśli faktycznie nie jest Ci potrzebna owa instrukcja to opłacę paczkomat, po co masz narażać się na koszta.
Nie mam klimy i na razie nie spotkałem sie z problemem filtra paliwa.
i na razie nie spotkałem sie z problemem filtra paliwa.


@asffaf: jest w baku na stałe i w końcu zatrze pompę paliwa i zacznie przerywać jak będzie mniej niż pół baku paliwa.

Ja jej już nie potrzebuję, swoją agilą miałem wypadek i strażacy słupek i drzwi pocieli.