Wpis z mikrobloga

  • 4
#podlecki #foliarze #szury Podlecki oszalał, oczywiście teraz pod względem aktywności xd Że świr to wiemy już od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Klonowanie najbardziej niszczy kobiety.

Im właśnie o to chodzi - zniszczyć płciowość. Za tymi straszliwymi działaniami wobec ludzkości stoją potwory jednopłciowe. Zachęcając ludzi do przedłużania życia za pomocą klonowania dali im marchewkę, nie mówiąc, że jest zatruta.

Nie dość, że za każdym klonowaniem idzie utrata części mocy duszy - parszywcy dokonują na takiej osobie mord rytualny, którego później ta osoba nie pamięta, gdyż usunięte są spore obszary pamięci (są w poziomach sub atomowych), to kobietom dodawane są fragmenty męskie w poziomy sub atomowe odpowiadające za płeć i seksualność.
Silne dusze potrafią to usunąć, ale klonowanie je też osłabia. A więc taka kobieta traci tzw. sex appeal. Obniża się też jej pociąg seksualny, zaczyna też funkcjonować jak mężczyzna, mniej kierując się emocjami, bardziej umysłem.

Przebywałem w obecności takich kobiet i wiem o czym mówię. Po prostu nie czułem ich jako kobiet, a jeśli nawet, to w niewielkim stopniu. Ładna 40-letnia kobieta po wielokrotnym klonowaniu jest mniej pociągająca niż zadbana 70-latka!
Co gorsza, takie kobiety czują nieuzasadnioną nienawiść wobec mężczyzn, w końcu może to przejść w "miłość" do kobiet - staje się ona lesbijką. W dalszej kolejności, z upływem lat i kolejnych klonowań, u takich kobiet pojawiają się cechy męskie, zanikają kobiece. Zmienia się ona w chłopo-babę, by w końcu stać się jednopłciowcem. Po ok 40 mln lat takiego życia byłe kobiety są już nie do odróżnienia od jednopłciowych mężczyzn.

Takiego osobnika, z brodą, można było przez jakiś czas obserwować w otoczeniu Prezydenta. Mariusz bodajże ma na imię, poznałem go kiedyś jako fotografika "Przekroju". A potem nagle gdy Duda stał się prezydentem, zobaczyłem go z długą brodą jako szefa ochrony. Tak, to kiedyś była kobieta!
Długi nos, wielkie uszy - ludzie mówili: "typowy żyd". Nietypowy, bo to nie jest żaden żyd, a jednopłciowiec.

Czy zmartwione swoim stanem (bo naprawdę to przeżywają) kobiety mogą coś zrobić? Uważam, że tak.
Przede wszystkim muszą odzyskać jak największą część swojej duszy. Dusza potrafi naprawić szybko te zmiany. W obecnym stanie średni czas odnowy organizmu kobiety, która dajmy na to była klonowana 30 razy (czas życia ok 280 lat) wynosi 7-8 lat.
Silniejsze dusze potrafią to zrobić w 4 lata.
Mam jednak nadzieję, że uda się nam szybko wzmocnić dusze, gdyż program ochronny cały czas działa i odzyskujemy ukradzioną nam energię.

Stosowanie deparchatora XL znacznie przyspiesza czas regeneracji organizmu, ok 5 x, jeśli się go stosuje na okrągło - jeśli cały czas pracuje w pobliżu.

W tej chwili nie mam na to środków, siły ani miejsca by zrobić nowe, silniejsze modele deparchatorów kulowych. Ich siła była by znacznie większa i przyspieszyła proces regeneracji jeszcze ok 4-krotnie. Do tego działały by odmładzająco, przywracając organizm do stanu naturalnego: 18 lat biologicznych dla kobiet, 21 dla mężczyzn. I tacy powinniśmy być."
  • 6
  • Odpowiedz