Wpis z mikrobloga

@guex żreć mniej, a częściej. Jak najmniej przrtworzonych produktów. Do każdego posiłku surowe warzywa w ilości równej reszcie posiłku. Zdecydowanie te ubogoenergetyczne powinny przeważać
@guex: Po pierwsze zmień wagę. Może jest zepsuta. Po drugie. Drugą wagę też zmień, może jest zepsuta. Kup taką inteligentną. Załam się, że masz aż tyle tłuszczu trzewnego.
Mam nadzieję, że pomogłem. Tobie i mnie. ¯\_(ツ)_/¯
@guex: liczyć każdą kalorię. fitatu, myfitnesspal jeden #!$%@?, ale ważne byś wszystko wpisywał. Po tygodniu sam zaczniesz sobie odmawiać widząc ile kcal niektóre "smakołyki" mają. I więcej wody to na pewno.
Ważysz 132kg więc 4000kcl dziennie to twoje zero kaloryczne. Nie schudniesz i nie utyjesz jak będziesz tyle przyjmował kalorii dziennie. Odejmij od tego np 300 kcl więc 3700 kcl przyjmuj przez tydzień dwa. Waga będzie lecieć jak szalona. A jeść możesz wszystko byle nie przekroczyć tych 3700 dziennie. I jakiś mały ruch tez nie zaszkodzi. Nie ma za co.
są rózne diety:
low carb, wege, low fat itd - a na końcu wszystko się sprowadza do tego ile kalorii jesz
na początku wszystko działa,
wybierz to co ci odpowiada i bądź konsekwentny

@guex:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guex: godzina lub dwie spacerów w szybkim tempie na rozruszanie. Spalisz około 800-1000 kcal zarzucić do tego audiobooka np. pan lodowego ogrodu na YouTube. Dawaj