Wpis z mikrobloga

@L3stko: no właśnie, gdzie jest ta merytoryczna część? W którym miejscu merytorycznie się odniosłeś?
Jest tylko "palnąłeś głupstwo", podkreślenie że odniosłeś się słowami "przekażcie temu dzbanuszkowi" do rozmówcy. Treści i argumentów brak.
@Bover: wpis dotyczy innego (usuniętego) wpisu gdzie były podane konkretne argumenty, dlaczego OP palnął głupstwo. Palnąć głupstwo to nie jest inwektyw. Dzbanuszek też nie.

P.S. Dlaczego odpowiadałem mu w oddzielnym wpisie? Bo kasuje odpowiedzi w swoich - co widać na załączonym obrazku.
@L3stko: ucho to jeden z glupszych lewych troli.
Któregoś razu płakał mi w sobotnią noc ze musi na zmywaku w uk za minimum podczas gdy ja sączylem drineczka. Strasznie mu dupa wtedy pękła i zwyzywał mnie z żalu od alkoholików
@L3stko: czekam z uzupelnieniem swojej czarnej do poniedzialku, jak juz wszystkie neobolszewickie prostytutki i politrucy z agencji PR z lewej jak i z prawej wroca do pracy i beda rzygac w nas swoimi przekazami dnia i jedynie sluszna ideologia. Wtedy bedzie ich latwiej wylapac. Juz teraz jakby przyjemniej jest po wrzuceniu na czarno kilku fanatycznych przyglupow. Wrzucasz np. na czarno neuropka zaczynajacego sie na L, a konczacego na ardio i nagle